ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 18-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +4 =0 -0. ПРАВО ГРАТИ У СТИКОВИХ ІГРАХ ВИБОРОЛИ ТРИ КОМАНДИ «ЗЕЛЕНО-БІЛИХ»! І ВСІ – З ПЕРШОГО МІСЦЯ!!!

У суботу, 25 травня, відбулися матчі останнього на першому груповому етапі, 18-го, туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Усі чотири команди ДЮФШ «Карпати» зустрічалася із однолітками з луцької «Волині». Команди U-14 та U-15 грали на власному полі у Львові, а U-16 та U-17 – у Луцьку.

Два виїзні матчі принесли максимум залікових пунктів. У матчі 16-річних команд «Карпати» завдяки голам Дмитра Шостака в першому таймі та Нікіти Рогачова та Владислава Чабана – у другому здобула розгромну перемогу – 3:0.

Здобули чергову звитягу й найстарші учасники чемпіонату ДЮФЛ України. Для того, щоб залишитися на першій сходинці турнірної таблиці команді старшого тренера Любомира Вовчука потрібно було лише перемагати, оскільки сподіватися на втрату очок найближчого переслідувача – «УФК-Карпати» у домашньому матчі проти одного з аутсайдерів – ДЮСШ Тернопіль не доводилося. У підсумку – 3:2 і можливість поборотися у стикових матчах за право грати у фінальній частині. Першими тут відкрили рахунок волиняни, проте хлопці Любомира Вовчука ще до перерви відповіли двома голами Ярослава Карабіна. Перший з яких був після влучно реалізованого пенальті. З рахунком – 2:2 команди й пішли на перерву. У другій 45-хвилинці «Карпати» дотиснули суперника і за десять хвилин до кінця зустрічі Тарас Шокало красивим за виконанням ударом спрямував круглого у ворота «Волині» і приніс нам таку омріяну перемогу.

А на полі верхньому полі стадіону «Україна» першими грали команди 2005 року народження.

U-14. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «Волинь» (Луцьк) – 1:0 (1:0)

25  травня 2019 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». 18 градусів. На початку матчу – дрібний дощ. Арбітр: Олег Вангела (Калуш). Асистенти арбітра: Андрій Боднарчук (Львів) та Степан-Андрій Гой (Львів). Спостерігач ФФУ: Михайло Кусень (Львів).

«Карпати»: 1. Максим Набит, 3. Андрій Кусий, 9. Віталій Гайдучок-к., 14. Максим Кулик,  6. Юрій Винницький, 5. Олег Ткачук (7. Максим Шута, 73), 33.Антон Гордєєв  (22. Ростислав Баран, 41), 8. Владислав Зятківський (20. Юрій Єзерський, 22)), 15. Василь Гулка (77. Андрій Семенюк, 46), 36), 10. Назар Касарда, 11. Данило Магасевич.
Резервні гравці: 12. Орест Кулій, 17. Вадим Паневник, 18. Василь Гнилянський, 19. Любомир Білевич, 21. Назар Ленишин.

Старший тренер – Андрій Василитчук.

Гол: Владислав Зятківський (7-пен.),

Для хлопців Андрія Василитчука це був лише матч престижу, оскільки вони втратили всі шанси потрапити до першої четвіркиі і грати стикові поєдинки. Матч з «Волинню» виявився непростим і міг закінчитися як на користь одних так і інших.Більше поталанило «зелено-білим». Все вирішив один епізод вже на 7-й хвилині, коли гості сфолили на Магасевичу, який грав на позиції центрфорварда. Футбольний вирок бездоганно виконав Владислав Зятківський, який розвів круглого і воротаря у різні кути.

РЕАБІЛІТУВАЛИСЯ…

U-15. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «Волинь» (Луцьк) – 6:1 (2:1)

25  травня 2019 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». 19 градусів. Арбітр: Олег Вангела (Калуш). Асистенти арбітра: Андрій Боднарчук (Львів) та Степан-Андрій Гой (Львів). Спостерігач ФФУ: Михайло Кусень (Львів).

«Карпати»: 1. Юрій Герета, 15. Андрій Кітела (22. Олег Гайдамаха, 43), 3. Богдан Слюбик (14. Олексій Товарницький, 53), 4. Віталій Холод, 5. Юрій Важинський (30. Мілан Михальчук, 50), 18. Вадим Петришин (8. Богдан Омеляновський, 57), 28. Роман Добрянський (21. Назарій Дерещук, 50), 7. Іван Варфоломєєв, 20. Андрій Столярчук , 99. Євгеній Пастух (9. Данило Галикін, 53), 10. Матвій Бобик (27. Матвій Янко, 36).
Резервні гравці: 77. Микола Ярош, 26. Юрій Сімашко.

Старший тренер – Віталій Пономарьов.

Голи: Вадим Петришин (13, 35), Юрій Важинський (41), Євгеній Пастух (42), Матвій Янко (52), Назарій Дерещук (57) – Андрій Дячук (6).

У попередньому турі 15-річні карпатівці, які є беззаперечними лідерами турнірних перегонів у своїй групі, зазнали першої поразки в сезоні, мінімально поступившись в Ужгороді місцевому СДЮШОР, який ще не втратив шансів до потрапляння у зону стикових матчів. Отож, в останньому матчі сезону всі ми сподівалися, що «зелено-білі» реабілітуються і здобудуть 14-ту перемогу у 18-ти зіграних турах. І команда старшого тренера Віталія Пономарьова не підвела, «відвантаживши» третій з кінця команді групи шість м`ячів, пропустивши, натомість, лише один. Саме волиняни відкрили рахунок вже у дебюті зустрічі. На 6-й хвилині після подачі зі штрафного з правого флангу, оборонці «Карпат» дали пробити головою Андрію Дячуку, який і відкрив рахунок у матчі. Цей гол лише розізлив господарів, які ще до перерви не лише зрівняли рахунок, але й вийшли вперед, завдяки двом голам-близнюкам Вадима Петришина, котрий двічі в один дотик замикав флангові подачі.

Після перерви побиття гостей продовжилося. На 41-й хвилині красивий удар на виконання вдався лівому захиснику «Карпат» та збірної України Юрію Важинському. Не встигла стрілка секундоміра зробити один оберт, як карпатівці довели рахунок до розгромного. Після подачі з правого флангу Столярчук на дальній стійці скинув мяча у центр на Пастуха і Євгеній в один дотик розстріляв ворота суперника.

Ще два голи створили екс-гравці моршинської «Скали», а нині карпатівці Назарій Дерещук та Матвій Янко. На 52-й хвилині Дерещук зліва виконав прострільну передачу, яку на дальній стійці замкнув Янко, а через п`ять хвилин вже сам Назарій встановив остаточний рахунок зустрічі – 6:1, замкнувши прострільну передачу з правого флангу.

Отож, за підсумками першого групового етапу чемпіонату ДЮФЛ України право грати у стикових матчах за право потрапляння до фінальної частини змагань здобули три команди ДЮФШ «Карпати»: U-15, U-16 та U-17. Лише наймолодшим учасникам не вдалося потрапити до четвірки найкращих у групі і вони припинили боротьбу у цьогорічному чемпіонаті. Для інших наших команд все тільки починається…

Перші стикові матчі відбудуться вже найближчої суботи. Хто буде суперником для вихованців ДЮФШ «Карпати» на цій стадії, ми повідомимо згодом.