ДЮФЛ УКРАЇНИ. ПЕРШІ СТИКОВІ МАТЧІ. «КАРПАТИ» U-15, U-16 ТА U-17 СТАРТУВАЛИ З ПЕРЕМОГ

1 червня три команди Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» зіграли перші стикові ігри за право виходу до фінального турніру Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України серед команд вищої ліги. І у всіх – перемогли з розгромними рахунками. Вітаємо, проте пам`ятаємо, що це лише перший крок і розслаблятися не варто.

Перші свої поєдинки наші команди провели на виїзді. Так, суперниками «Карпат» U-17 та U-15 були четверті команди Групи 1 – однолітки з чернігівської «Юності». У матчі 15-річних команд вихованці Віталія Пономарьова вже до 15-ї хвилини вели в рахунку – 3:0. Розпочав лік забитим м`ячам Роман Добрянський на 4-й хвилині. Через п`ять хвилин рахунок подвоїв Андрій Столярчук, а на 14-й хвилині ного довів до розгром відзначився Матвій Бобик. Після перерви побиття «Юності» продовжили Євгеній Пастух, який провів четвертий гол вже на перших хвилинах другої половини, а на останній хвилині регламентованого часу остаточну крапку в цій зустрічі поставив Мілан Михальчук – 5:0.

Продовжили почин своїх молодших колег і найстарші вихованці ДЮФШ «Карпати». Тут опір 17-річним «левам» господарі чинили лише у першому таймі, який завершився – 2:1 на користь «Карпат». Причому чернігівці навіть першими відкрили рахунок на 10-й хвилині. Однак цей пропущений гол лише розізлив «зелено-білих». І вже невдовзі Олег Лень та Ярослав Карабін провели по голу, що дозволило «Карпатам» піти на перерву ведучи в рахунку. А от в другій половині зустрічі команда Любомира Вовчука повністю домінувала на полі зі штучним покриттям «Чернігів-Арени» і зуміла ще тричі вразити ворота суперника, при цьому зумівши зберегти свої ворота у недоторканості. Спочатку той же Карабін реалізував 11-метровий штрафний удар, який сам і заробив. А потім влучними ударами відзначилися Тарас Кудь та Роман Софінський, який перед цим вийшов на заміну. У підсумку більш, ніж переконлива звитяга «зелено-білих» – 5:1.

Ще одна наша команда 16-річних карпатівців провела свій поєдинок у Києві на стадіоні «Темп» проти однолітків з ДЮСШ-26. Тут події розвивалися за схожим сценарієм як і у матчі 15-річних «левів» та чернігівської «Юності», коли ще до перерви «зелено-білі» відвантажили супернику три м`ячі, не пропустивши, натомість, жодного. Перше взяття воріт відбулося на 11-й хвилині, коли після довгої передачі Віталія Романа свої найкращі якості продемонстрував Нікіта Рогачов, який вдало обробив м`яча, розхитав візаві і влучно пробив у дальній кут. На 20-й хвилині настала черга проявити свої бомбардирські якості й іншого нападника «Карпат» Дмитра Шостака, який сам заробив пенальті й сам його реалізував. А за п`ять хвилин до свистка на перерву влучно реалізував штрафний удар Денис Підгурський, який скористався неузгодженими діями воротаря і захисників поки ті вилаштовували стінку.
А остаточний рахунок матчу – 4:0 на користь команди Романа Деркача в середині другого тайму встановив Віталій Гренда, який вийшовши на заміну, був найспритнішим після подачі з кутового.

Матчі-відповіді відбудуться за тиждень на верхньому полі стадіону «Україна» у Львові. Так, матчі проти чернігівської «Юності» пройдуть 5 червня (початок ігор об 13 та 15 год). А 8 червня хлопці Романа Деркача прийматимуть столичну команду. Початок гри 16-річних команд об 11 годині.