МНОГАЯ ЛІТ!

Сьогодні, 8 червня, одразу два представники Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» святкують свої уродини.

Так, директору ДЮФШ «Карпати» Ігорю Савицькому виповнюється п’ятдесят сім! Вже понад сім років, відколи він очолює карпатівську школу, Ігор Васильович робить усе можливе, щоб юні карпатівці були серед найкращих команд Дитячо-юнацької футбольної ліги України, а також успішно виступали у розмаїтих міжнародних футбольних турнірах! Саме завдяки його зусиллям ДЮФШ «Карпати» й сама щорічно з успіхом проводить по кілька престижних юнацьких змагань за участю провідних команд як з України, так і Європи.

Шановний Ігорю Васильовичу, прийміть наші найтепліші вітання з Днем народження! Щиро зичимо, щоб накопичений життєвий досвід і мудрість допомагали досягати нових висот! Нехай збуваються всі Ваші бажання і мрії, збережеться все хороше, що є у Вашому житті та примножаться миті радості, любові та оптимізму! Бажаємо, щоб Удача, Успіх і Натхнення були вірними супутниками у всіх Ваших починаннях, а здоров’я і благополуччя – у щоденному житті! Наполегливості і терпіння у вирішенні щоденних завдань!

Також 8 червня відзначає свій ювілейний сімдесятий день народження один з найкращих півзахисників «Карпат», а нині тренер клубної школи Ярослав Кікоть. У 1972-1977 роках він провів у складі львівського клубу 153 матчі і відзначився 12 голами у ворота суперників. Після закінчення кар’єри гравця, Ярослав Григорович зосередився на тренерській роботі і вже понад 20 років працює у ДЮФШ/СДЮШОР «Карпати», передаючи свій невичерпний досвід молодому поколіннню «зелено-білих». Наполегливість та розуміння дитячого менталітету зробила його авторитетним спеціалістом в очах підростаючого покоління «зелено-білих».

З нагоди 70-річчя весь колектив ДЮФШ «Карпати» зичить Ярославу Григоровичу міцного здоров’я, сімейного щастя, матеріального достатку, а також терпіння і подальших успіхів у роботі з молодими карпатівцями.
Нехай щастить і многая літа!

З повагою колектив ДЮФШ «Карпати»