«КАРПАТИ» U-16 – ТРЕТІЙ ФІНАЛІСТ ДЮФЛ УКРАЇНИ ВІД КЛУБНОЇ ШКОЛИ «ЗЕЛЕНО-БІЛИХ»

У суботу, 8 червня, свій повторний стиковий поєдинок за право виходу до фінальної частини чемпіонату ДЮФЛ України провели й 16-річні вихованці тренера Романа Деркача, які на власному полі зустрічалися з однолітками столичної ДЮСШ-26. У підсумку маємо третього фіналіста!!!

U-16. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – ДЮСШ-26 (Київ) – 4:0 (2:0)
8 червня 2019 р. 11 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Сонячно. 23 градуси. Арбітр матчу: Микола Байдюк (Чернівці). Асистенти арбітра: Юрій Никифорець та Ян Падурар (обидва – Чернівці). Спостерігач ФФУ: Олександр Бринза (Львів).
«Карпати»: 12. Дмитро Ледвій (57, 1. Орест Лука, 57), 17. Максим Марич, 9. Сергій Давидов, 20. Віталій Роман-к., 14. Євген Биков, 5. Денис Підгурський (6. Павло Соболь, 60), 10. Назар Дуда (16. Віталій Гренда, 55) 3. Нікіта Бахмат (11. Владислав Чабан, 48), 13. Нікіта Рогачов (2. Олег Сидоров, 45), 18. Денис Яців (22. Ярослав Панчишин, 56), 8. Дмитро Шостак (19. Назарій Федурко, 32).
Резервні гравці: 24. Віталій Юзв`як, 21. Віталій Магера.
Старший тренер – Роман Деркач.
Голи: Нікіта Рогачов (36), Назарій Федурко (38), Ярослав Панчишин (56, 79).

Перший стиковий поєдинок наша 16-річна команда провела у Києві на стадіоні «Темп» 4 червня і створила солідний запас у вигляді чотирьох без відповіді забитих м`ячів у ворота столичної команди, перегравши киян з розгромним рахунком.

Перші хвилини повторного поєдинку показали, що гості приїхали до Львова з одним бажанням, знову не програти з розгромним рахунком. Кияни всією командою відтягнулися до власних воріт, прагнучи забезпечити власні ворота у недоторканості. І це їм вдавалося протягом перших 30-ти хвилин зустрічі. А далі столична команда посипалася. На 36-й хвилині Бахмат з кутового подав з лівого флангу, де верхову боротьбу виграв Нікіта Рогачов, який головою відкрив рахунок. Не минуло й дві хвилини, як карпатівці розіграли атаку правим флангом і після прострільної передачі Марича, свої бомбардирські якості продемонстрував Назарій Федурко, який перед цим замінив Дмитра Шостака. Нападник «Карпат» одним дотиком обробив круглого під удар і другим спрямував м`яча у правий нижній кут – 2:0. З таким рахунком команди й пішли на перерву.

Після перерви господарі ще двічі вразили ворота ДЮСШ-26. Обидва м`ячі організували на пару Євген Биков та Ярослава Панчишин. Перший двічі асистував, а Ярослав двічі замикав передачі партнера.

Отож команда 16-річних вихованців ДЮФШ «Карпати» стала третім фіналістом в цьогорічному чемпіонаті Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України, зробивши, тим самим, й приємний подарунок директору ДЮФШ «Карпати» Ігорю Савицькому, який у цей день святкував свій 57-й день народження. Раніше право виборювати звання чемпіонів України серед вісімки найкращих у своїй віковій групі забезпечили собі й команди клубної школи U-15 та U-17, які за сумою двох поєдинків виявилися сильнішими від чернігівської «Юності». Вітаємо усіх причетних до цього і сподіваємося на продовження вже у фінальній частині, де будуть розігруватися звання чемпіонів.

І на завершення нагадаємо, де саме і коли відбудеться фінальна частина усіх трьох вікових категорій, у яких змагатимуться й три команди клубної школи «Карпат».

ФІНАЛЬНІ ТУРНІРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ СПОРТИВНИХ ЗАКЛАДІВ-2018/2019

Дитячо-юнацька футбольна ліга України затвердила дати та місця проведення фінальних турнірів чемпіонату України серед дитячо-юнацьких спортивних закладів поточного сезону.

Вікова

категорія