ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» ДІЗНАЛИСЯ СУПЕРНИКІВ У ФІНАЛЬНІЙ ЧАСТИНІ

10 червня у приміщенні столичного Будинку футболу відбулося жеребкування фінальних турнірів ХVIІІ Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2018/2019. Як ми вже повідомляли, за підсумками матчів плей-оф три з чотирьох команд нашої школи гратимуть на фінальній стадії першості ДЮФЛ України у вікових категоріях U-15, U-16 та U-17. Припинила завчасно боротьбу за нагороди тільки команда U-14 ДЮФШ «Карпати».

Фінальні турніри ХVIIІ Чемпіонату України Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2018/2019 відбудуться у Щасливому Київської області (у вікових категоріях U-15 та U-16) та  на Закарпатті (вікова категорія U-17). У кожній з трьох вікових категорій безпосередню боротьбу за нагороди поведуть по вісім команд – переможці поєдинків плей-оф. На груповому етапі вони будуть розподілені на два квартети. По два переможці груп виходять у півфінал: переможець групи «А» зіграє з командою, яка стане другою у групі «Б» і навпаки, переможець групи «Б» зіграє з командою, яка стане другою у групі «А». У заключний день змагань невдахи півфіналів у очній зустрічі розіграють бронзовий комплект медалей, а переможці в фінальному протистоянні визначать володаря золотих нагород та чемпіонського кубка. Зазначимо, що в усіх стикових іграх у разі нічиєї в основний ігровий час для визначення переможця додатковий екстра-тайм не передбачено – команди пробиватимуть післяматчеві пенальті (кожна по п’ять ударів). А тепер до вашої уваги результати жеребкування групового етапу фінальної частини ХVIIІ Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2018/2019.

ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР U-15

 До фінальної частини серед команд 2004 р.н. (U-15), вирішальні матчі яких прийме смт Щасливе під Київом з 22 червня по 1 липня, потрапили ДЮФШ «Карпати» Львів, «УФК-Карпати» Львів, АФ «Скала» Моршин, «Шахтар» Донецьк, УФК Дніпро, «Чорноморець» Одеса, «Динамо» Київ та ужгородська СДЮСШОР.

КАЛЕНДАР ФІНАЛЬНОГО ТУРНІРУ КОМАНД U-15
(смт. Щасливе, 22 червня – 1 липня 2019 р.)

Група «А»

М Команда І В Н П М`ячі О
1 УФК Дніпро
2 «Шахтар» Донецьк
3 «УФК-Карпати» Львів
4 «Скала» Моршин

Група «Б»

М Команда І В Н П М`ячі О
1 СДЮСШОР Ужгород
2 «Карпати» Львів
3 «Динамо» Київ
4 «Чорноморець» Одеса

 

22 червня:  день прибуття.

23.06.2019 р. (неділя):

Матч Початок Стадіон
УФК Дніпро – «Скала» Моршин 16.00 поле №1
«Шахтар» Донецьк – «УФК-Карпати» Львів 18.00 поле №1
СДЮСШОР Ужгород – «Чорноморець» Одеса 16.00 поле №2
«Карпати» Львів – «Динамо» Київ 18.00 поле №2

 

24.06.2019 р. (понеділок):

Матч Початок Стадіон
«Скала» Моршин – «УФК-Карпати» Львів 16.00 поле №2
УФК Дніпро – «Шахтар» Донецьк 18.00 поле №2
«Чорноморець» Одеса – «Динамо» Київ 16.00 поле №1
СДЮСШОР Ужгород «Карпати» Львів 18.00 поле №1

 

25.06.2019 р.:  вихідний день.

26.06.2019 р. (середа):

Матч Початок Стадіон
«Шахтар» Донецьк – «Скала» Моршин 16.00 поле №1
«УФК-Карпати» Львів – УФК Дніпро 16.00 поле №2
«Карпати» Львів – «Чорноморець» Одеса 18.00 поле №2
«Динамо» Київ – СДЮСШОР Ужгород 18.00 поле №1

 

27.06.2019 р. (четвер):

4 Б – 4 А 10.00
3 А – 3 Б 10.00

 

28.06.2019 р. (п`ятниця):

1 Б – 2 А 16.00
1 А – 2 Б 18.00

 

29.06.2019 р.: вихідний день.

30.06.2019 р. (неділя):

3-тє місце 16.00
фінал 18.00

 

01.07.2019 р.:  від`їзд команд.

ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР U-16

До фінальної частини серед команд 2003 р.н. (U-16), вирішальні матчі яких прийме також смт Щасливе під Київом з 13 по 22 червня, потрапили ДЮФШ «Карпати» Львів, «Дніпро» Дніпро, «Скала» Моршин, УФК Дніпро, «Зміна-Оболонь» Київ, «Динамо» Київ, «УФК-Карпати» Львів та донецький «Шахтар».

КАЛЕНДАР ФІНАЛЬНОГО ТУРНІРУ КОМАНД U-16
(смт. Щасливе, 13 червня – 22 червня 2019 р.)

Група «А»

М Команда І В Н П М`ячі О
1 «УФК-Карпати» Львів
2 «Шахтар» Донецьк
3 «Динамо» Київ
4 «Зміна-Оболонь» Київ

 

Група «Б»

М Команда І В Н П М`ячі О
1 «Дніпро» Дніпро
2 «Скала» Моршин
3 «Карпати» Львів
4 УФК Дніпро

 

13 червня:  день прибуття.

 14.06.2019 р. (п`ятниця):

Матч Початок Стадіон
«УФК-Карпати» Львів – «Зміна-Оболонь» Київ 16.00 поле №1
«Шахтар» Донецьк – «Динамо» Київ 18.00 поле №1
«Дніпро» Дніпро – УФК Дніпро 16.00 поле №2
«Скала» Моршин «Карпати» Львів 18.00 поле №2

 

15.06.2019 р. (субота):

Матч Початок Стадіон
«Зміна-Оболонь» Київ – «Динамо» Київ 15.00 поле №2
«УФК-Карпати» Львів – «Шахтар» Донецьк 17.00 поле №2
УФК Дніпро – «Карпати» Львів 15.00 поле №1
«Дніпро» Дніпро – «Скала» Моршин 17.00 поле №1

 

16.06.2019 р.:  вихідний день.

17.06.2019 р. (понеділок):

Матч Початок Стадіон
«Шахтар» Донецьк – «Зміна-Оболонь» Київ 16.00 поле №1
«Динамо» Київ – «УФК-Карпати» Львів 16.00 поле №2
«Скала» Моршин – УФК Дніпро 18.00 поле №1
«Карпати» Львів – «Дніпро» Дніпро 18.00 поле №2

 

18.06.2019 р. (вівторок):

4 Б – 4 А 10.00
3 А – 3 Б 10.00

 

19.06.2019 р. (середа):

1 Б – 2 А 16.00
1 А – 2 Б 18.00

 

20.06.2019 р.:  вихідний день.

21.06.2019 р. (п`ятниця):

3-тє місце 16.00
фінал 18.00

 

22.06.2019 р.:  від`їзд команд.

ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР U-17

 До фінальної частини найстарших учасників ДЮФЛУ команд 2002 р.н. (U-17), вирішальні матчі яких приймуть закарпатські міста Поляна та Свалява з 22 червня по 1 липня, потрапили ДЮФШ «Карпати» (Львів), «Металіст-1925» (Харків), «Арсенал-Київ» (Київ), «Динамо» (Київ), «Зміна-Оболонь» (Київ), «УФК-Карпати» (Львів), ФК «Маріуполь» (Маріуполь) та «Шахтар» (Донецьк).

КАЛЕНДАР ФІНАЛЬНОГО ТУРНІРУ КОМАНД U-17
(м. Поляна, м. Свалява, 22 червня – 1 липня 2019 р.)

 Група «А»

М Команда І В Н П М`ячі О
1 «Зміна-Оболонь» Київ
2 «УФК-Карпати» Львів
3 «Шахтар» Донецьк
4 ФК «Маріуполь»

 

 Група «Б»

М Команда І В Н П М`ячі О
1 «Карпати» Львів
2 «Металіст-1925» (Харків)
3 «Арсенал-Київ» Київ
4 «Динамо» Київ

 

22 червня:  день прибуття.

 23.06.2019 р. (неділя):

Матч Початок Стадіон
«Зміна-Оболонь» Київ – ФК «Маріуполь» 15.45 Поляна
«УФК-Карпати» Львів – «Шахтар» Донецьк 18.00 Поляна
«Карпати» Львів – «Динамо» Київ 15.45 Свалява
«Металіст-1925» (Харків) – «Арсенал-Київ» 18.00 Свалява

 

24.06.2019 р. (понеділок):

Матч Початок Стадіон
ФК «Маріуполь» – «Шахтар» Донецьк 15.45 Свалява
«Зміна-Оболонь» Київ – «УФК-Карпати» Львів 18.00 Свалява
«Динамо» Київ – «Арсенал-Київ» 15.45 Поляна
«Карпати» Львів − «Металіст-1925» (Харків) 18.00 Поляна

 

25.06.2019 р.:  вихідний день.

26.06.2019 р. (середа):

Матч Початок Стадіон
«УФК-Карпати» Львів – ФК «Маріуполь» 15.45 Свалява
«Шахтар» Донецьк – «Зміна-Оболонь» Київ 15.45 Поляна
«Металіст-1925» (Харків) – «Динамо» Київ 18.00 Поляна
«Арсенал-Київ» «Карпати» Львів 18.00 Свалява

 

27.06.2019 р. (четвер):

4 Б – 4 А 09.45 – Свалява
3 А – 3 Б 12.00 – Свалява

 

27.06.2019 р. – 4 команди від`їжджають.

28.06.2019 р. (п`ятниця):

1 Б – 2 А 15.45 – Поляна
1 А – 2 Б 18.00 – Поляна

 

29.06.2019 р.:  вихідний день.

30.06.2019 р. (неділя):

3-тє місце 15.45 – Поляна
фінал 18.00 – Поляна

 

01.07.2019 р.:  від`їзд команд.

Юрій МИХАЛЮК