ДЮФЛ УКРАНИ: ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР U-16. ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА НА СТАРТІ

14 червня у смт. Щасливе під Києвом стартувала фінальна частина сезону 2018/2019 років для команд U-16 Вищої ліги Дитячо-юнацької футбольної Ліги України. По вісім найкращих команд України у своїй віковій категорії, серед яких і вихованці ДЮФШ «Карпати», розіграють звання чемпіонів. Хто ними стане: дізнаємося в останній ігровий день – 21 червня.

«Скала» U-16 (Моршин) – «Карпати» U-16 (Львів) – 1:2 (1:1)
13 червня 2019 р. смт. Щасливе. 15 год. Сонячно. 32 градуси.
«Карпати»: 12. Дмитро Ледвій, 17. Максим Марич, 9. Сергій Давидов, 20. Віталій Роман-к., 2. Олег Сидоров, 5. Денис Підгурський, 10. Назар Дуда, 11. Владислав Чабан (19. Назарій Федурко), 18. Денис Яців (3. Нікіта Бахмат), 14. Євген Биков (16. Віталій Гренда), 8. Дмитро Шостак (13. Нікіта Рогачов).
Старший тренер – Роман Деркач.

Голи: Мар’ян Фарина(15) – Назар Дуда (25), Денис Яців (57).

До фінальної частини серед 16-річних команд потрапили окрім вихованців ДЮФШ «Карпат» також «Зміна-Оболонь» (Київ), «УФК-Карпати» Львів, дніпровський «Дніпро», «Шахтар» (Донецьк), «Динамо» (Київ) та ДЮСШ-15 (Київ). З цих восьми команд сформовано дві групи «А» і «Б». Карпатівські школярі потрапили до групи «Б». Першим суперником «Карпат» були однолітки із моршинської «Скали», які на першому груповому етапі чемпіонату ДЮФЛУ посіли 3-тє місце у групі 4, де, до речі, виступали й вихованці карпатівської школи. Це було третє побачення суперників у цьогорічному сезоні.  Два перших у рамках групового турніру в 4 групі – сильнішого не виявили. У Львові восени минулого року було зафіксовано нічию – 1:1, а цьогоріч навесні у Моршині – «суху» нічию.

Тренер «Карпат» Роман Деркач виставив той же стартовий склад, який приніс «зелено-білим» перемогу у повторному стиковому матчі проти київської ДЮСШ-26, за винятком одної позиції. Так, наставник «зелено-білих» залишив у резерві Нікіту Рогачова, а з перших хвилин вийшов Олег Сидоров, який відновився після травми. У зв`язку з цим, Биков грав у нападі  на місці Рогачова, а Сидоров виконував звичні обовязки у лінії захисту.

Першими відкрили рахунок вихованці моршинської Академії футболу «Скала», скориставшись на 15-й хвилині позиційною помилкою карпатівських захисників після вкидання з ауту. Проте досить швидко львів`яни зуміли відігратися. Вже через десять хвилин львів`яни провели багатоходову комбінацію центром поля, в якій взяли участь 5-6 гравців, в завершальній фазі якої Денис Яців віддав результативну передачу на Назарія Дуду.

За нічийного рахунку команди й пішли на перерву. А вже на 57-й хвилині карпатівці відзначилися вдруге у воротах моршинської команди. Другий гол вийшов не менш ефектним ніж перший. Відзначимо при цьому вдалі індивідуальні дії Дениса Яціва, який з лівого флангу змістився у центр і влучно пробив у дальню «дев`ятку».

Отож, вітаємо нашу команду із заслуженою перемогою і нагадуємо, що завтра, 15 червня, наша команда проведе свій другий матч у фінальній частині проти УФК Дніпра. Початок гри о 15 годині.

Ось всі результати 1-го туру:

14.06.2019 р. (п`ятниця):

Матч

Рахунок

«УФК-Карпати» Львів – «Зміна-Оболонь» Київ 2:0
«Шахтар» Донецьк – «Динамо» Київ 3:0
«Дніпро» Дніпро – УФК Дніпро 0:1
«Скала» Моршин «Карпати» Львів

Повністю переглянути матч можна тут тут

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Група «А»