ДЮФЛ УКРАЇНИ: ФІНАЛЬНІ ТУРНІРИ.
2 ТУР.  «КАРПАТИ» U-17 (ЛЬВІВ) – «МЕТАЛІСТ-1925» U-17 (ХАРКІВ) – 5:2
«КАРПАТИ» U-15 (ЛЬВІВ) – СДЮШОР U-15 (УЖГОРОД) – 6:1

24 червня у Щасливому та Поляні відбулися матчі 2-го туру фінального турніру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-15 та U-17. І що приємно, обидві наші команди здобули розгромні перемоги, які дозволяють продовжувати боротьбу за вихід у півфінал.

«Карпати» U-17 (Львів) – «Металіст-1925» U-17 (Харків) – 5:2 (3:1)
24 червня 2019 р. Поляна. Місцевий стадіон. 18 год. Арбітр: Вадим Подригуля (Луцьк).

«Карпати»: 1. Назар Сасс, 5.  Роман Даніловський-к. (17. Сергій Михайленко, 65), 8. Олександр Ленько, 2. Олег Бей, 22. Мар`ян Корпан, 6. Олег Лень (24. Андрій Оленич, 46), 20. Ігор Бекерський (7. Микола Сеник, 71), 10. Юрій Тлумак (19. Роман Костюк, 51; 23. Роман Софінський, 66), 21. Андрій Бей, 9. Ярослав Карабін (13. Тарас Шокало, 62), 11. Тарас Кудь (25. Тарас Демчук, 48).
Резервні гравці: 12. Назар Стегніцький, 4. Марко Кравець.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Андрій Бей (2), Юрій Тлумак (15), Тарас Кудь (28), Ярослав Карабін (48-пен.), Роман Софінський (88-пен.) – Юрій Потімков (44), Вадим Журавель (75).

У перший ігровий день і «Карпати», і «Металіст-1925»  зазнали поразок із мінімальним рахунком, тож для того щоб продовжувати боротьбу за вихід до півфіналу треба було перемагати. Краще налаштувалися на цей матч львів`яни. Вже на 2-й хвилині після розрізної передачі Андрій Бей з лівого флангу вийшов на ударну позицію і пробив голкіпера харків`ян Максима Коваленка. На 14-й хвилині «зелено-білі» подвоїли перевагу. Відзначився з другої спроби Юрій Тлумак після вертикальної передачі від Ленька. Перший удар нашого півзахисника воротар харків`ян встиг заблокувати, однак після того як м`яч відлетів від рук Коваленка вже ніщо і ніхто не зміг завадити Юрію забити свій другий гол у фінальній частині (нагааю, що напередодні саме він відкрив рахунок у грі проти київського «Динамо»). Минуло ще 14-ть хвилин і підопічні Любомира Вовчука довели рахунок до розгромного. Настирний центральний нападник «Карпат» Тарас Кудь на правому фланзі відірвався від суперника і влучно пробив низом у дальній кут.

І все ж ще до перерви харків`яни один гол відіграли. Допоміг їм у цьому воротар «Карпат» Назар Сасс, який необачно відбив круглого на кутовий і саме після подачі з кута поля поля центральний захисник «Металіста-1925» Юрій Потімков зробив рахунок – 3:1. Цей гол дуже нагадав вчорашні події з матчу «зелено-білих» проти «Динамо». Та ж помилка Сасса і гол з кутового у ближній кут. І та ж 45-та хвилина першого тайму…

Однак втішався Потімков недовго. Буквально через кілька секунд автор голу у ворота «Карпат» сфолив на Карабінові і побачив перед собою другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону.

Початок другого тайму знову був за «Карпатами». Вже на 48-й хвилині вони заробили право на перший у цій грі 11-метровий штрафний удар, коли після пострілу гравця львівської команди рукою зіграв оборонець «Металіста-1925». Футбольний вирок бездоганно реалізував Карабін, розвівши круглого і м`яч у різні кути. Після четвертого голу наставники «зелено-білих» провели практично всі заміни. І як показали подальші події, більшість з тих хто вийшов на поле, не підсили гру. Як наслідок, команди обмінялися голами. Спочатку, відзначився Вадим Журавель, який обікрав голкіпера «Карпат», а остаточну крапку у матчі поставив Роман Софінський, який сам заробив пенальті, сам його і реалізував.

Тепер у заключному третьому турі, який відбудеться, післязавтра, 26 червня, школярам «Карпат» для того щоб вийти у півфінал, достатньо буде зіграти внічию з «Арсеналом-Київ».

* * *

«Карпати» U-15 (Львів) – СДЮШОР U-15 (Ужгород)  – 6:1 (4:1)
24 червня 2019 р. смт. Щасливе. Стадіон «Арсенал-Арена». 18 год.
«Карпати»: 1. Юрій Герета (77. Микола Ярош), 15. Андрій Кітела, 3. Богдан Слюбик (14. Олексій Товарницький), 4. Віталій Холод, 5. Юрій Важинський (27. Матвій Янко), 23. Олег Федор (30. Мілан Михальчук), 28. Роман Добрянський, 7. Іван Варфоломєєв, 20. Андрій Столярчук (21. Назарій Дерещук), 99. Євгеній Пастух (18. Вадим Петришин), 10. Матвій Бобик (11. Олег Федор).

Голи у «Карпат»: Віталій Холод-2, Андрій Столярчук, Андрій Кітела, Артур Федор-2.

Як і в 17-річних команд, на матч другого ігрового дня наставник «Карпат» Віталій Пономарьов виставив той же стартовий склад, що розпочинав гру проти «Динамо» напередодні.  Про звітну гру особливо говорити нічого, адже вихованці ДЮФШ «Карпати» повністю домінували на полі і заслужено перемогли з розгромним рахунком. Ще до перерви у ворота ужгородців влетіло чотири мячі, два з яких після влучно реалізованих пенальті Віталієм Холодом. Ще по голу у першій 35-хвилинці провели два Андрії: Столярчук та Кітела. Після перерви розгром закарпатців продовжив Артур Федор, який вийшов на заміну в другому таймі замість Матвія Бобика.

26 червня на нашу команду очікує заключний поєдинок 3-го туру проти одеського «Чорноморця»,  який в 2-му турі несподівано, завдяки тому, що київське «Динамо» виставило другий склад, переміг столичну команду – 1:0. У грі з одеситами нас влаштовує лише перемога, адже сподіватися що «Динамо» втратить очки з ужгородцями не доводиться.