ДЮФЛ УКРАЇНИ: ФІНАЛЬНІ ТУРНІРИ. 3 ТУР. СИНХРОННІ ПЕРЕМОГИ:
 «КАРПАТИ» U-17 (ЛЬВІВ) – «АРСЕНАЛ-КИЇВ» U-17 (КИЇВ) – 2:0
«КАРПАТИ» U-15 (ЛЬВІВ) – «ЧОРНОМОРЕЦЬ» U-15 (ОДЕСА) – 2:1

26 червня у Щасливому, Поляні та Сваляві відбулися матчі останнього 3-го туру у групах фінального турніру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-15 та U-17. І що приємно, обидві наші команди, як і в 2-му турі, здобули перемоги, які виводять їх у півфінал.

«Карпати» U-15 (Львів) – «Чорноморець» U-15 (Одеса)  – 2:1 (1:1)
26 червня 2019 р. смт. Щасливе. Стадіон «Арсенал-Арена». 18 год.
«Карпати»: 1. Юрій Герета, 15. Андрій Кітела (18. Вадим Петришин, 52), 3. Богдан Слюбик, 4. Віталій Холод, 5. Юрій Важинський, 23. Олег Федор (14. Олексій Товарницький, 70), 28. Роман Добрянський, 7. Іван Варфоломєєв, 20. Андрій Столярчук, 99. Євгеній Пастух, 10. Матвій Бобик (11. Олег Федор, 45).

Голи у «Карпат»: Віталій Холод (35+1-пен., 68-пен.)

У заключному поєдинку 3-го туру проти одеського «Чорноморця» нас влаштовувала лише перемога, адже сподіватися що «Динамо» втратить очки з ужгородцями не доводилося. Зрештою, так і сталося столична команда «відвантажила» закарпатцям вісім м`ячів, пропустивши лише один гол престижу.

З перших хвилин «Чорноморець», якого цілком влаштовувала і нічия, всією командою притиснувся до власних воріт, прагнувши втримати свої ворота у недоторканості. І практично до кінця першого тайму одеситам це вдавалося. Більше того, за весь перший тайм (забігаючи наперед і всю гру) команда з Південної Пальміри завдала півтора удари у площину воріт «Карпат» і один з них на 33-й хвилині виявився результативним. «Десятка» одеситів наважився на удар з середньої відстані і мяч, вдарившись у праву стійку, зрикошетив у ворота Юрія Герети. Однак вихованці Віталія Пономарьова майже митєво відігралися. Олег Федор у штрафному майданчику суперника накрутив двох візаві, після чого отримав удар по нозі. Безсумнівне пенальті впевнено реалізував штатний пенальтист Віталій Холод. І відразу пролунав свисток на перерву.

Друга половина зустрічі мало чим відрізнялася від тайму першого. Невпинні атаки «зелено-білих» і гра на відбій ірідкі контратаки «Чорноморця». І все ж карпатівці були винагороджені за свою настирливість, силу волі і справжній капатівський дух. Наприкінці основного часу другого тайму на лівому фланзі Важинський у непростій ситуації з останіх сил віддав передачу у штрафний майданчик на Артура Федора, який вдало обробив мяча і як кажуть в таких випадках вдало підставився, після чого отримав поштовх у спину. Браво арбітр, який наважився призначити другий пенальті у ворота «Чорноморця». До мяча підійшов той же Віталій Холод і розвів круглого і воротаря у різні кути. І це перемога, яка не просто вивела «Карпати» у півфінал, а ще й з першого місця. Хоча і «зелено-білі», і київське «Динамо», і «Чорноморець» набрали по шість очок, команда Віталія Пономарьова забила в цьому очному тріумвіраті найбільше голів – три. Другими фінішували у групі – столичні динамівці.

Повністю переглянути матч «Карпати» U-15 (Львів) – «Чорноморець» U-15 (Одеса)  можна тут

* * *

«Карпати» U-17 (Львів) – «Арсенал-Київ» U-17 (Київ) – 2:0 (1:0)
24 червня 2019 р. Свалява. Місцевий стадіон. 18 год.
«Карпати»: 1. Назар Сасс, 5.  Роман Даніловський-к. 8. Олександр Ленько (17. Сергій Михайленко, 85),  2. Олег Бей, 22. Мар`ян Корпан, 6. Олег Лень, 20. Ігор Бекерський (13. Тарас Шокало, 87), 10. Юрій Тлумак (24. Андрій Оленич, 70), 21. Андрій Бей (25. Тарас Демчук, 86), 9. Ярослав Карабін (23. Роман Софінський, 84), 11. Тарас Кудь (7. Микола Сеник, 82).

Старший тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Андрій Бей (35), Олег Лень (73).

У 17-річних карпатівців було трохи простіше завдання, ніж у їх колег з U-15, адже команду Любомира Вовчука у грі з «канонірами» влаштовувала й нічия. Однак, звісно наша команда прагнула зіграти на перемогу і це їй вдалося. Забивши у кожному з таймів по голу, «зелено-білі» святкували перемогу – 2:0.

Перше взяття воріт відбулося на 35-й хвилині. Після подачі з кутового Карабіним дальню стійку замкнув Андрій Бей. Другий гол також відбувся не без участі Андрія Бея, який відзначився асистом. Після його флангової подачі Олег Лень у боротьбі із захисником ледь змінив траєкторію польоту мяча, але цього було дастатньо, щоб круглий вдруге опинився у сітці воріт киян.

Після цієї перемоги «Карпати» посіли друге місце в групі вслід за столичним «Динамо» і у півфіналі, 28 червня, зійдуться з переможцем паралельної групи – донецьким «Шахтарем».

«УФК-Карпати» Львів – ФК «Маріуполь» 3:2
«Шахтар» Донецьк – «Зміна-Оболонь» Київ 2:0
«Металіст-1925» (Харків) – «Динамо» Київ 1:5
«Арсенал-Київ» «Карпати» Львів 0:2