ДЮФЛ УКРАЇНИ: «КАРПАТИ» U-15 – ДРУГІ, А 17-РІЧНІ КАРПАТІВЦІ – ЧЕТВЕРТІ

30 червня визначилися чемпіони ДЮФЛ України сезону 2018/2019 років серед команд U-15 та U-17. В останній ігровий день турнірів у Поляні для команд U-17 та у Києві для команд U-15 відбулися по два вирішальні поєдинки: за 3-4-те місця та фінал. І що особливо приємно, не обійшлося тут без участі представників ДЮФШ «Карпати», адже 15-річні карпатівці грали у фіналі, а 17-річні – у матчі за бронзу.

Спочатку, о 15 годині 45 хвилин, на полі стадіону ФК «Поляна» грали найстарші учасники ДЮФД України, які поступилися у півфіналах: львівські «Карпати» та київське  «Динамо».

Матч за 3-4 місця. «КАРПАТИ» U-17 (ЛЬВІВ) – «ДИНАМО» U-17 (КИЇВ) – 1:3 (0:2)

30 червня 2019 р. Поляна. Сонячно. 34 градуси. Арбітр: Павло Кісельов (Вінниця). Спостерігач арбітражу ФФУ: Євген Геренда  (Калуш).
«Карпати»: 1. Назар Сасс, 5.  Роман Даніловський-к. (17. Сергій Михайленко, 75), 8. Олександр Ленько,  2. Олег Бей, 22. Мар`ян Корпан, 6. Олег Лень, 20. Ігор Бекерський (4. Марко Кравець, 81), 10. Юрій Тлумак (24. Андрій Оленич, 63), 21. Андрій Бей (13. Тарас Шокало, 72), 7. Микола Сеник (23. Роман Софінський, 58), 11. Тарас Кудь (25. Тарас Демчук, 52).
Старший тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Микола Сеник (48) – Артем Кулаковський (21), Владислав Ванат (37-пен.), Володимир Здирко (87-пен.).

Тиждень тому ці команди відкривали для себе у поєдинку першого ігрового дня фінальну частину і рівно за сім днів вони ж і прощалися у турнірі в очному двобої. Як і 23 червня, знову перемогли динамівці. І знову вони ще в першому таймі провели два м`ячі у ворота Сасса.  Але цього разу вони не пропустили. Тоді, нагадаю, саме карпатівці відкрили рахунок, а сама гра завершилася – 2:1 на користь киян.

У звітному матчі до пропущеного голу на полі точилася рівна боротьба без гольових моментів. А на 21-й хвилині столичній команді вдалася багатоходівка, яку потужним ударом в метрах двох від правого кута штрафного майданчика завершив Артем Кулаковський, який увігнав круглого у ближній верхній кут.

Другий гол карпатівці привезли самі собі. Один захисник невдало вибивав м`яча, який відлетів до Блізніченка, а коли той намагався завдати удару після контакту з Даніловським, гравець «Динамо» опинився на газоні і арбітр призначив пенальті. З 11-метрової позначки Владислав Ванат пробив влучно.

Що ж до «Карпат», то вони також мали дві нагоди аби вразити ворота Данила Червінського, однак ані Андрій Бей, ані Тарас Кудь своїм шансом не скористалися. Як, до речі, й гравці столичної команди, особливо це стосується Рязанцева.

Після перерви «Карпати» заграли агресивніше і вже в дебюті другого тайму один м`яч відіграли. Після м`якого навісу Бекерського з лівого флангу головою впритул пробивав Тарас Кудь, однак воротар зумів парирувати, але першим на добиванні був Микола Сеник (він у стартовому складі замінив травмованого Ярослава Карабіна), який і розстріляв ворота «Динамо» з кількох метрів. Інтрига в матчі повернулася і тривала до 87-ї хвилини, коли арбітр вдруге в матчі вказав на 11-метрову позначку. У боротьбі Корпана та Здирка, останній вчасно і картинно впав на газон, після того як наш лівий захисник ледь притримав суперника за футболку. Арбітр був безжалісним, а сам Здирко з позначки не схибив.

У підсумку – 3:1 на користь «Динамо», яке здорбуває «бронзу», а «Карпати» фінішують четвертими.

Повністю переглянути матч «КАРПАТИ» U-17 (ЛЬВІВ) – «ДИНАМО» U-17 (КИЇВ) можна ТУТ

А переможцем у віковій категорії U-17 стали футболісти донецького «Шахтаря», які у фінальному матчі розгромили київську «Зміну-Оболонь» – 4:0.

«ШАХТАР» U-15 «ВИРИВАЄ» ПЕРЕМОГУ НА ПЕРЕДОСТАННІЙ ХВИЛИНІ

А о 18 годині на полі НТК ім. В. Банникова у Києві звання чемпіонів України серед 15-річних команд виборювали львівські «Карпати» та донецький «Шахтар».

Фінал. «КАРПАТИ» U-15 (ЛЬВІВ) – «ШАХТАР» U-15 (ДОНЕЦЬК) – 2:3 (1:1)

30 червня 2019 р. м. Київ. НТК ім. В. Банникова. 18 год. Сонячно. 24 градуси. Арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг). Спостерігач арбітражу ФФУ: Олександр Кран (Харків).

«Карпати»: 1. Юрій Герета-к., 15. Андрій Кітела (18. Вадим Петришин, 47), 3. Богдан Слюбик, 4. Віталій Холод, 5. Юрій Важинський, 23. Олег Федор (9. Данило Галикін, 56), 28. Роман Добрянський, 7. Іван Варфоломєєв, 20. Андрій Столярчук (27. Матвій Янко, 66), 99. Євгеній Пастух, 10. Матвій Бобик (11. Артур Федор, 57).
Старший тренер: Віталій Пономарьов.

Голи: Роман Добрянський (19), Віталій Холод (65) – Іван Лосенко (22), Іван Борисенко (44), Олександр Христенко (69).

Перед фінальним матчем бронзові нагороди виборювали київське «Динамо» та моршинська  «Скала».  Перемогли столичні футболісти – 2:0.

А о 18 годині на це ж поле НТК ім. В. Банникова вийшли донецький «Шахтар» та школярі «Карпат». Якщо говорити про гру загалом, то це була рівна боротьба з однаковими шансами на успіх. І «Карпати» були близькими до того, щоб перервати гегемонію гірників у цьогорічному сезоні, адже ФК «Шахтар» до звітного матчу переміг у всіх вікових групах чемпіонату ДЮФЛ України. Здобули трофей і 15-річні донеччани…

Першими відкрили рахунок вихованці ДЮФШ «Карпати». На 19-й хвилині Євгеній Пастух з лівого флангу подав у центр штрафного майданчика на Бобика і Матвій головою пробивав у вільний кут, однак воротар «Шахтаря» зреагував на цей постріл, однак першим на добиванні був Добрянський, який буквально з двох метрів вивів карпатівців уперед.

Гірники відігралися через чотири хвилини. Після подачі з кутового головою влучно пробив Іван Лосенко. За нічийного рахунку команди й пішли на перерву.

Після перерви на 44-й хвилині вже «Шахтар» вийшов уперед. Це взяття воріт заслуга одного гравця Івана Борисенка, який з лівого флангу змістився у центр і з лівої ноги пробив у правий від Герети  нижній кут.

Віддамо належне нашій команді. Хлопці Віталія Пономарьова ще рішучіше пішли вперед і були винагороджені за проявлений характер і карпатівський дух. За п’ять хвилин до кінця зустрічі вони зуміли вирівняти рахунок. Галикін з правого флангу прострілив після комбінаційної атаки, де дальню стійку замкнув… центральний захисник Віталій Холод, який забив на цьому турнірі свій 5-й гол, ставши найкращим бомбардиром (щоправда, чотири з цих п’яти м’ячів він провів з пенальті).

І коли здавалося, що все йде до серії післяматчевих пенальті, фортуна посміхнулася гірникам. На передостанній хвилині основного часу матчу знову подача з кутового і знову ніхто не встигає накрити цього разу Олександра Христенка, який і забезпечує «Шахтарю» четверте у цьому сезоні золото чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України. Карпати» – другі.

Повністю переглянути матч «КАРПАТИ» U-15 (ЛЬВІВ) – «ШАХТАР» U-15 (ДОНЕЦЬК) можна ТУТ

Одразу після закінчення фінальних поєдинків відбулася урочиста церемонія закриття фінального турніру і нагородження переможців, призерів та учасників.  Відзначили організатори змагань і найкращих гравців у своїх амплуа. Так, найкращим захисником фінального турніру команд U-15 став Богдан Слюбик з ДЮФШ «Карпати», а найкращим нападником у категорії U-17 ще одного карпатівця Ярослава Карабіна.