ДЮФШ «КАРПАТИ» U-17 ПЕРЕМОГЛИ НА ТУРНІРІ В РУМУНІЇ

Цими днями у румунському місті Брашов завершився традиційний міжнародний турнір Brasov Cup у якому взяли участь як юніорська команда ФК «Карпати» під керівництвом Романа Гнатіва, так і найстарші вихованці ДЮФШ «Карпати», яких готували до змагань старший тренер Іван Шуга та тренер Василь Леськів. І що приємно, обидві карпатівські команди стали переможцями у своїх вікових категоріях.

Однак все починалося для школярів «Карпат» не так просто. У перший ігровий день 17-річні вихованці ДЮФШ «Карпати» поступилися болгарському «Спартаку – 1:4 (єдиний гол у карпатівців провів Назарій Федурко, який реалізував пенальті). Цю поразку, мабуть, можна списати на той факт, що на прем’єрну гру наша команда вийшла буквально з коліс, адже після приїзду до місця проведення турніру і початку гри минуло трохи більше трьох годин.

У другому матчі львів’яни на залишили шансів своєму ізраїльському «Макабі», забивши йому сім м’ячів, пропустивши лише один. По дублю в цьому матчі оформили Денис Яців та Назарій Федурко. По одному голу вдалось забити Нікіті Рогачову та Денису Підгурському. Також один м’яч у цій зустрічі суперники забили самі собі.

Наступний матч також завершився розгромом суперника. Цього разу шість «сухих» м`ячів влетіло у ворота господарів змагань – румунської «Брашовії». У цій грі по одному м’ячу забили: Віталій Роман, Владислав Чабан, Сергій Давидов, Нікіта Рогачов, Денис Яців та Назарій Федурко. Отже, ДЮФШ «Карпати» здобувають другу перемогу на цьому турнірі.

Після цього поєдинку, для того щоб вийти до фіналу, нашій команді треба було обов’язково перемогти ще одного представника Румунії – «Джуніорул», що й вдалося зробити завдяки дублю Нікіти Рогачова.

У фіналі турніру Brasov Cup команді Івана Шуги та Василя Леськіва протистояв кривдник «Карпат» у першій грі турніру – болгарський «Спартак».  Цього разу наша команда сповна відігралася за поразку на старті, розгромивши болгар – 3:0. Рахунок у вирішальному матчі відкрив Назар Дуда на 15-й хвилині. Ще до перерви перевагу «Карпат» подвоїв Нікіта Рогачов. А в другій половині зустрічі остаточну крапку у матчі поставив Євген Биков. У підсумку заслужена перемога школярів «Карпат», які з відмінним настроєм продовжать підготовку до нового чемпіонату ДЮФЛ України.