У ЛЬВОВІ СТАРТУВАВ Х ЮВІЛЕЙНИЙ «КУБОК «КАРПАТ»

19 серпня на чотирьох футбольних полях міста Лева відбулися перші чотири матчі першого ігрового дня традиційного вже десятого за ліком  міжнародного турніру «Кубок «Карпат» для команд 2003 року народження (U-17), організаторами якого є Дитячо-юнацька футбольна школа «Карпати» за сприяння львівської міської Ради.

Першим суперником «школярів» «Карпат була сумська «Барса». Гості зуміли протриматися лише перші двадцять хвилин. На 21-й хвилині капітан «зелено-білих» Віталій Роман здійснив рейд центром поля і вивів на побачення центрфорварда Нікіту Рогачова, який і відкрив рахунок. На 35-й хвилині Рогачов забив вдруге. При цьому відзначимо ідеальну прострільну передачу з правого флангу від Максима Марича. Про те ще до перерви «Барса» один гол відквитала. Арбітр матчу Іван Родін помилково призначив штрафний удар і «п’ятірка» сумчан бездоганно пробив з 17-ти метрів у правий нижній кут. З рахунком – 2:1 команди й пішли на перерву.

Друга половина зустрічі пройшла за великої переваги вихованців Івана Шуги та Василя Леськіва. Ледь розпочався другий тайм, як Рогачов відзначився втретє, зігравши на випередження і в падінні зумів переправити смугастого у ворота. Згодом, на 55-й, 61-й і 72-й хвилинах, почин нашого голеадора продовжили, відповідно, Роман Шостак, Назарій Федурко (гол-красень ударом на виконання у дальній кут) та гравець, який перебуває на перегляді, котрий сам заробив і сам реалізував пенальті.