«КУБОК «КАРПАТ». ДЕНЬ ТРЕТІЙ. ГОЛОВНИЙ ПРИЗ РОЗІГРАЮТЬ «КАРПАТИ» ТА «ШАХТАР»

21 серпня відбулися матчі останнього туру групового турніру традиційного вже десятого за ліком  міжнародного турніру «Кубок «Карпат» серед команд 2003 року народження (U-17), організаторами якого є Дитячо-юнацька футбольна школа «Карпати» за сприяння львівської міської Ради.

Після двох перемог на старті школярі «Карпат» у матчі третього туру відверто провалили гру у поєдинку з моршинською «Скалою». Звичайно, далася взнаки відсутність двох збірників капітана Віталія Романа та Євгенія Бикова, які напередодні відбули до Києва в розташування юнацької збірної України. Через травми та сімейні обставини були відсутні ще ряд гравців основного складу. Проте це не може бути виправданням безвольної і беззубої гри вихованців Івана Шуги. Цікаво, що гравці «Скали» забивали перші два голи на 5-й хвилині кожного з таймів і третій м’яч за 5-ть хвилин до кінця зустрічі. На щастя для львів’ян цей рахунок виявився достатнім для того, щоб все таки фінішувати на першому місці у групі «А», адже у карпатівців виявилася найкраща різниця забитих і пропущених м’ячів.

Таким чином, завтра, 22 серпня головний приз турніру розіграють «школярі» «Карпат» та донецький «Шахтар, який в 3-му турі групового турніру розгромив чеський «Банік» – 5:0.