КОМАНДА U-16 ДЮФШ «КАРПАТИ» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ XII-ГО МЕМОРІАЛУ ВАСИЛЯ КОВЦУНА

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p1.jpg

Протягом 22-24-го серпня на жовківському стадіоні «Розточчя» відбувався XII-ий міжнародний юнацький турнір із футболу пам’яті талановитого футболіста, вихованця СДЮСШОР «Карпати» Василя Ковцуна, який передчасно у 2007 році внаслідок лікарської недбалості одеських медиків, передчасно пішов із життя.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p2.jpg

Загалом у турнірі взяли участь 8 команд: ДЮСШ (Жовква), УФК «Карпати» (Львів), ДЮФШ «Динамо» (Київ), ДЮСШ ФК «Маріуполь», ДЮФК «Поділля» (Хмельницький), обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву ФК «Черкаси» та ДЮФК опорного навчального закладу «Міловська гімназія» (Луганська область).та 16-річні вихованці Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати під керівництвом старшого тренера Віталія Пономарьова. Усі ці вісім команд на першому етапі були поділені на дві групи. Після закінчення групових турнірів у стикових матчах визначалися підсумкові турнірні місця.

На першому етапі 16-карпатівці почергово перемогли з однаковим рахунком (4:0): господарів ДЮСШ (Жовква) та ОСДЮСШОР ФК «Черкаси» і в третьому матчі групового турніру теж з розгромним рахунком (3:0) – ДЮФК опорного навчального закладу «Міловська гімназія» (Луганська область) і стали переможцями своєї групи.

В паралельній групі також зі стовідсотковим результатом феєрило столичне «Динамо», яке завдало поразок ДЮСШ ФК «Маріуполь» (1:0), хмельницькому ДЮФК «Поділля» (12:1) та львівському «УФК-Карпати» (5:0).

Продовжили переможну серію юні карпатівці і в вирішальному матчі за звання переможця проти київського «Динамо». Знову перемога «зелено-білих» і знову з розгромним рахунком – 4:0. Всі голи карпатівці провели у другому таймі. Відкрив рахунок Олег Федор красивим ударом зі штрафного метрів з 35-ти. Згодом влучним ударами відзначилися Артур Федор і Роман Добрянський, який вийшов віч-на-віч з воротарем. А остаточну крапку у матчі поставив новачок команди Крістіан Селеш.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p3.jpg

У матчі за 3-4-те місця зійшлися ДЮСШ (Жовква) та ДЮСШ ФК «Маріуполь».

Основний час переможця не виявив, тому для визначення переможця довелося пробивати серію післяматчевих пенальті. Краще із цим завданням впоралися господарі турніру, які й стали бронзовими призерами.

Не обділили увагою організатори змагань й гру гравця ДЮФШ «Карпати» Івана Варфоломєєва, якого було визнано найкращим гравцем турніру. Вітаємо!

Юрій МИХАЛЮК