«КАРПАТИ» U-11 ГРАЛИ У ТУРНІРІ UEFA В ПОЛЬЩІ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Mar1.jpgУ польському місті Люблінець 25 серпня завершився престижний міжнародний турнір  International Sporting Cup серед юнаків 2008-2009 років народження, що проходив під егідою Спілки європейських футбольних асоціацій (UEFA). Протягом трьох днів учасники виборювали звання переможця. Загалом у змаганнях взяли участь 32 команди з Польщі, Великобританії, Бельгії, Чехії, Фінляндії, України та інших країн Європи. Серед учасників такі відомі клуби як «Манчестер Сіті», «Вест Гем» Лондон, «Легія» Варшава, «Спарта» Прага, «Генк» (Бельгія), ПСВ «Ейндховен» (Нідерланди), валійський «Кардіфф», іспанський «Еспаньол» з Барселони та інші.

Нашу країну представляли київський «Атлет» та вихованці ДЮФШ «Карпати» 2008 року народження (U-11) під керівництвом тренерів Романа Марича та Назара Савицького.

На першому етапі усі команди були розподілені на чотири групи по 8 колективів, де грали за формулою «кожен з кожним». Три найкращі команди з кожної групи потрапляли до Ліги чемпіонів, щоб змагатись за місця з 1 по 12-те (2 групи з 6 команд), а чотири команди знизу таблиці з кожної групи виходили до Ліги Європи, щоб позмагатися за місця з 13-го по 32-ге. Школярі «Карпат» потрапили до групи «С», де посіли друге місце. Нашу команду випередила лише «Спарта» (Прага). Цей показник дозволив на другому етапі грати у «Лізі Чемпіонів», де виборювалося звання найсильнішої команди турніру. Двічі зігравши в безгольову нічию з іспанським «Еспаньолом» та гданським «Ягуаром» і розгромивши «Банік» з Острави – 4:0, «зелено-білі» посіли третє місце, що давало право грати за підсумкове 5-6-те місця.

В останній ігровий день представники ДЮФШ «Карпати» у матчі за 5-6-те місця зійшлися з хорватським «Хайдуком». Більше поталанило балканцям, які завдяки одному голу посіли підсумкове 5-те місце. Юні карпатівці – шості. А переможцем турніру став польський «Шльонськ» з Вроцлава, друге місце у нідерландського ПСВ «Ейндховен», треті – «Еспаньол» (Іспанія).