«ШКОЛЯРІ» «КАРПАТ» СТАРТУЮТЬ В ЧЕМПІОНАТІ ДЮФЛ УКРАЇНИ 7 ВЕРЕСНЯ ПРОТИ «УФК-КАРПАТИ»

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk0.jpg

Традиційно із початком навчального року в школах юні футболісти, які захищають кольори місцевих ДЮСШ та Академій футболу, виходять на старт найчисельнішого футбольного турніру України – Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Цьогоріч візьме старт вже ХVIII за ліком турнір ДЮФЛ України. Дитячо-Юнацька Футбольна Школа «Карпати», традиційно, буде представлена у ньому своїми вихованцями, які змагатимуться у Вищій лізі.

Змагання у ДЮФЛ України проходять в двох лігах – вищій та першій, які поділені на групи. Вищолігові команди змагатимуться в чотирьох вікових категоріях: U-14, U-15, U-16 та U-17. В елітному дивізіоні дитячо-юнацького футболу виступатиме 40 команд (розділених на 4 групи по 10 команд, сформованих за територіальним принципом). Старт сезону 2019/2020 років у вищій лізі заплановано на 7 вересня 2019 року. Чотири команди Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» у числі команд вищої ліги серед юнаків 2003, 2004, 2005 та 2006 років народження у групі 4, яку сформовано з представників Західної України. Тож суперниками «зелено-білих школярів» будуть львівські «УФК-Карпати» та ФК «Львів», а також ВІК-Волинь (Володимир-Волинський), СДЮШОР (Ужгород), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), луцька «Волинь» і новачки ліги: мукачівське МФА тачернівецька «Буковина», а  також ДЮСШ (Тернопіль), що замінила моршинську «Скалу», котра припинила свою участь у турнірах ДЮФЛУ.

Змагання відбуватимуться у два етапи. Перший етап: ігри в групах у два кола з роз’їздами та стикові матчі. Другий етап: фінальна частина. До фінальних турнірів у вищій лізі потрапляють 8 команд у кожній віковій групі: команди-переможці стикових матчів між командами, які посіли з 1-го по 4-те місця у свої групах (16 команд).

Стикові матчі будуть проводитися за такою схемою:
4-е місце групи III – 1-е місце групи II
4-е місце групи II – 1-е місце групи III
4-е місце групи IV – 1-е місце групи I
4-е місце групи I – 1-е місце групи IV
3-є місце групи III – 2-е місце групи II
3-є місце групи II – 2-е місце групи III
3-є місце групи IV – 2-е місце групи I
3-є місце групи I – 2-е місце групи IV
Перші матчі вдома проводять команди, які посіли у своїх групах 3-ті та 4-ті місця.

Матчі стартового туру команди ДЮФШ «Карпати», директором якої є Ігор Савицький, проведе проти земляків із «УФК-Карпати». Так, команди «Карпат» U-15 (тренери – Андрій Василитчук та Андрій Дигас) та U-17 (тренери – Іван Шуга, Василь Леськів та Назар Савицький) зіграють дебютний тур на власному полі стадіону «Україна» (верхнє поле) у Львові. Початок ігор о 12 та о 14 годині. Інша двійка команд ДЮФШ «Карпати» U-16 (тренери – Віталій Пономарьов і Роман Марич) та U-14 (тренери Роман Деркач та Руслан Маланій) гратимуть цього дня на виїзді, у Дублянах.