КАРПАТІВСЬКЕ ДЕРБІ ЗА ШКОЛЯРАМИ. ДЮФЛ УКРАЇНИ. ДЮФШ «КАРПАТИ» У 1-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +3 =1 -0

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u1717-1.jpg

7 вересня відбулися матчі прем`єрного 1-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Усі чотири команди львівської Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» зустрічалася у карпатівському дербі із земляками з клубної Академії «УФК-Карпати». Команди U-17 та U-15 грали вдома у Львові, а U-16 та U-14 – у Дублянах.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u1717-8.jpg

U-17. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «УФК-Карпати» (Львів) – 2:1

Активніше розпочали гру «академіки»., які створили кілька напівмоментів. Однак десь з 15-ї хвилини гра вирівнялася. І перший по-справжньому гольовий момент створили вже вихованці Івана Шуги, однак удар Шостака зумів парирувати голкіпер «УФК-Карпати» Дмитро Толстяк. Однак вже невдовзі і він не зміг врятувати команду після влучного удару правого вінгера школярів Дениса Яціва, який був першим на добиванні після удару зі штрафного Віталія Романа і серії рикошетів.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u1717-6.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u1717-4.jpg

Відігралися гості у другому таймі після автоголу Євгенія Бикова, який невдало вибивав круглого після прострілу з лівого флангу. І все ж останнє слово було за вихованцями ДЮФШ «Карпати». Справжній футбольний шедевр створив центрфорвард Нікіта Рогачов, який на на 75-й хвилині одним рухом, знаходячись спиною до воріт звільнився від опіки захисника, а другим потужно пробив під поперечку, принісши перемогу своїй команді.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u1717-3.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u1717-7.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u1717-5.jpg

U-16. «УФК-Карпати» (Львів) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 0:0

У першому таймі краще виглядали вихованці Віталія Пономарьова, у складі яких з перших хвилин вийшов новачок команди, екс-капітан моршинської «Скали» Назарій Русяк. Після перерви господарі вирівняли гру. Однак до гольових моментів справа практично не доходила. У підсумку справедлива нічия – 0:0.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u1515-4.jpg

U-15. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «УФК-Карпати» (Львів) – 3:1

Вихованці Андрія Василитчука здобули заслужену перемогу і показали себе добре збалансованою організованою командою. Відкрили рахунок господарі на 22-й хвилині. Магасевич пройшов лівим флангом і зробив навісну подачу, на яку відгукнувся Касарда. Другий гол був схожим на перший. Лише з тією різницею, що Касарда забивав після подачі з правого флангу. З рахунком – 2:0 команди пішли на перерву. У другому таймі школярі забили третій гол. Влучний удар вдався центральному півзахиснику Назару Ленишину, який потужно вистрелив під поперечку з-за меж штрафного майданчика.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u1515-2.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u1515-1.jpg

Гол престижу академіки забили на останній хвилині регламентованого часу. Відзначився Олександр Фетько, пробивши метрів з десяти у лівий верхній кут.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u1515-3.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u1515-5.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u1515-6.jpg

U-14. «УФК-Карпати» (Львів) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 1:2

Вихованці Романа Деркача вже до перерви вели в рахунку – 2:0, провівши обидва голи впродовж трьох хвилин з п`ятої по восьму. Спочатку гості спіймали академіків на контратаці і Кузик забивав вже практично у порожні ворота. А через кілька хвилин вже сам Кузик став автором гольової передачі, асистувавши Штокалу.

«УФК-Карпати» свій єдиний гол провели вже у другому таймі, реалізувавши пенальті.

Повністю переглянути матч “Карпати” U-17 – “УФК-Карпати” U-17 2:1 (1:0) можна тут.

Повністю переглянути матч “Карпати” U-15 – “УФК-Карпати” U-15 3:1 (2:0) можна тут.