ДЮФЛ УКРАЇНИ. ДЮФШ «КАРПАТИ». 2-Й ТУР – 4 ГРИ: +3 =1 -0

14 вересня відбулися матчі 2-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Усі чотири команди львівської Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» зустрічалася із чернівецькою «Буковиною». Команди U-17 та U-15 грали на виїзді, а U-16 та U-14 – у Львові на верхньому полі стадіону «Україна».

U-17. «Буковина» (Чернівці) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 1:6

Господарі протрималися до середини першого тайму, після чого «Буковина» просто «посипалася». Відкрив рахунок на 22-й хвилині Дмитро Шостак (на фото вгорі). Ще до перерви, на 37-й хвилині, він же й подвоїв перевагу «Карпат». Однак на цьому наш нападник не зупинився і вже у другій 45-хвилинці, на 60-й та 65-й хвилинах, зробив рахунок – 4:0. Згодом центральний захисник «зелено-білих» Олег Сидоров провів п`ятий м`яч, після чого буковинцям вдалося провести гол престижу. Однак останнє слово було за вихованцями Івана Шуги та Василя Леськіва. Вирішальну крапку у матчі поставив новачок «Карпат» Максим Вадомський.

U-16. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «Буковина» (Чернівці) – 2:0

З перших хвилин матчу гості всією командою розташувалися на своїй половині поля, розраховуючи на контратаки. А вихованці Віталія Пономарьова весь ігровий час провели в пошуках шляхів, як здолати цей буковинський «шлагбаум». Якщо взяти відсоток володіння м`ячем, то результат був десь 95 на 5 на користь господарів поля. А два м`ячі карпатівці провели впродовж трьох хвилин. Спершу, на 13-й хвилині, після подачі з кутового з лівого флангу «другий поверх» виграв центральний нападник Матвій Бобик. Він же й подвоїв перевагу, замкнувши простріл з правого флангу від Кітели після зразкової контратаки.

Рахунок міг бути значно більшим, однак в одних випадках вдало грав воротар «Буковини», в інших – підводила реалізація «зелено-білих».

U-15. «Буковина» (Чернівці) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 1:1

Головні події цього матчу відбулися у другому таймі. Вихованці Андрія Василитчука були близьким до того, щоб здобути другу поспіль перемогу в чемпіонаті, однак груба помилка цетрального захисника і воротаря призвела до того, що буконцям вдалося врятувати одне очко в завершальній п`ятихвилинці гри. А відкрили рахунок карпатівці на початку другої 35-хвилинки, коли відзначився Назар Ленишин.

U-14. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «Буковина» (Чернівці) – 3:1

Вихованці Романа Деркача повели в рахунку вже на 10-й хвилині завдяки індивідуальним діям Любомира Кузика, який на швидкості обіграв трьох суперників і змістившись з лівого флангу до центру влучно пробив у лівий від голкіпера кут.

Ледь розпочався другий тайм, як карпатівці подвоїли перевагу. Після комбінаційної атаки Дмитро Наум з третьої спроби таки пробив захисників і воротаря «Буковини».

Буковинці один гол відіграли на 38-й хвилині, спіймавши господарів на контратаці. Цей гол дещо активізував дії гостей в атаці, проте все стало на свої місця, після того, як лідер 14-річних карпатівців Любомир Кузик провів третій гол, скориставшись подачею з правого флангу. У підсумку друга поспіль перемога нашої наймолодшої команди.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу d64.jpgЦе зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу d63.jpg

Повністю переглянути матч “Карпати” U-14 – “Буковина” U-14 – 3:1 (1:0) можна тут.

Повністю переглянути матч “Карпати” U-16 – “Буковина” U-16 – 2:0 (2:0). можна тут.