ДЮФЛ УКРАЇНИ. ДЮФШ «КАРПАТИ». 3-Й ТУР – 4 ГРИ: +3 =0 -1

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу L17-5.jpg

21 вересня у святковий день Різдва Пресвятої Богородиці відбулися матчі 3-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Команди ДЮФШ «Карпати» U-17 та U-15 грали вдома проти ФК «Львів», а U-16 та U-14 – в Ужгороді проти місцевого СДЮСШОР.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу L17-1.jpg

U-17. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» – 2:0

Вже в дебюті матчу команди обмінялися моментами. Спочатку на 8-й хвилині Шостак головою, зігравши на випередження поцілив у поперечину, а гості через хвилину провели контратаку, яку ціною жовтої картки зупинив воротар «Карпат». А потім відбувся перший гол у матчі. На 23-й хвилині «зелено-білі» провели триходівку, яку розпочав Підгурский, продовжив Яців, після прострілу якого з правого флангу, Шостак відкрив рахунок.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу L17-4.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу L17-2.jpg

У другому таймі наш центрфорвард провів другий мяч, який зняв всі питання у цьому поєдинку. Зауважимо, що з 30-ї хвилини гості грали в меншості, коли Станіслав Кридошанський ледь не відірвав голову Денису Підгурському.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу L17-6.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу L17-3.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу L17-7.jpg

U-16. СДЮСШОР (Ужгород) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 0:1

Протягом усього ігрового часу вихованці Віталія Пономарьова ворлоділи великою ігровою і територіальною перевагою. Проте втілили її в забитий мяч лише на 18-й хвилині другого тайму. Співавторами єдиного взяття воріт стали обидва Федори. Спочатку Артур поборовся за мяч, внаслідок чого круглий опинився в ногах Олега, який і забезпечив три очки вихованцям ДЮФШ «Карпати»

U-15. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» – 0:1

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу L15-1.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу L15-6.jpg

Протягом усього ігрового часу карпатівці володіли територіальною і ігровою перевагою, проте у підсумку поступилися з мінімальним рахунком. На 3-й хвилині гості заробили право на пенальті, коли захисник «зелено-білих» необачно зачепив ногу суперника. Футбольний вирок реалізував Владислав Ферич, який перший встиг на добиванні, після того, як голкіпер «Карпат» відбив одиннадцятиметровий удар. Господарі до останніх секунд шукали шляхи до воріт суперника, проте рахунок залишився неззмінним.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу L15-2.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу L15-3.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу L15-4.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу L15-5.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу L15-7.jpg

U-14. СДЮСШОР (Ужгород) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 0:1

     Єдиний гол у матчі вихованці Романа Деркача та Руслана Маланія провели всередині першого тайму після комбінаційної атаки, яку завершив Тарас Штокал. Закріпити успіх «зелено-білих» міг Дмитришин, який двічі виходив віч-на-віч з голкіпером у першому таймі і на початку другого, проте зіграв невдало. У підсумку заслужена перемога вихованців ДЮФШ «Карпати».

Юрій МИХАЛЮК

Повністю переглянути матч “Карпати” U-15 – ФК “Львів” U-15 – 0:1 (0:1) можна тут.

Повністю переглянути матч “Карпати” U-17 – ФК “Львів” U-17 – 2:0 (1:0) можна тут.