ДЮФЛ УКРАЇНИ. ДЮФШ «КАРПАТИ» У 4-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +2 =0 -2. У ЗАГАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ КАРПАТІВЦІ Й НАДАЛІ – ПЕРШІ…

28 вересня відбулися матчі 4-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Команди ДЮФШ «Карпати» U-16 та U-14 грали вдома проти ФК «Львів», а U-17 та U-15 – в Луцьку проти місцевої «Волині».

U-17. «Волинь» (Луцьк) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 1:3

Першими відкрили рахунок вихованці Івана Шуги та Назара Савицького. На 20-й хвилині завдяки індивідуальним діям відзначився Назарій Федурко. Господарі відігралися на останніх хвилинах першого тайму. Проте у другій 45-хвилинці карпатівці зуміли схилити шальку терезів на свою користь. Спочатку після комбінаційної атаки партнери вивели на побачення Дуду, а остаточну крапку у матчі поставив Денис Підгурський. Не обійшлося при цьому й без рикошету. У підсумку четверта поспіль перемога вихованців ДЮФШ «Карпати».

U-16. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» – 0:1

Як і всі попередні суперники «зелено-білих», «золоті леви» побудували гру від оборони. І ця тактика спрацювала. Долю матчу вирішив один епізод на 84-й хвилині, коли спрацювала заміна городян. Захисники «Карпат» залишили без догляду екс-гравця моршинської «Скали» центрального нападника «Львова» Олександра Кущ-Василишина, який без перешкод з-меж штрафного майданчика розстріляв ворота Юрія Герети.

U-15. «Волинь» (Луцьк) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 3:1

Вже до перерви господарі вели в рахунку – 2:0. Спочатку лучани відзначилися після контратаки, потім забили після кутового. Після перерви карпатівці один гол відіграли, коли відзначився Юрій Ленишин. Проте волиняни після ще одного стандарту, цього разу зі штрафного, знову довели гольову перевагу до двох м`ячів.

U-14. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» – 5:0

Доля матчу практично була вирішена ще у першому таймі. Вже на перших хвилинах після флангової передачі з правого флангу вдало зіграв лідер атак «Карпат» Любомир Кузик, який вдало поцілив з-меж штрафного майданчика у дальній кут. А на останніх хвилинах першого тайму після подачі з кутового вдало зіграв на добиванні Максим Дмитришин, який скористався невдалими діями воротаря «Львова».

Після перерви господарі відзначилися ще тричі. «Дублем» відзначився той же Кузик, який спочатку сам заробив і реалізував пенальті, а потім вдало зіграв на добиванні. А на останній хвилині матчу чудовий рейд вдався Максиму Ковалю, який з`явився на полі у другому таймі. Вінгер «Карпат», отримавши м`яч у центрі поля, на швидкості втік від захисників «Львова» і влучно пробив повз воротаря. У підсумку розгромна перемога «зелено-білих» – 5:0.

Повністю переглянути матч “Карпати” U-16 – ФК “Львів” U-16 – 0:1 (0:0) можна тут.