ШЕСТЕРО КАРПАТІВЦІВ ОТРИМАЛИ ЗАПРОШЕННЯ ДО ЮНАЦЬКОЇ ЗБІРНОЇ U-16

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу pf3.jpg

На адресу футбольного клубу «Карпати» Львів  надійшов лист за підписом генерального секретаря Української Асоціації Футболу Юрія Запісоцького щодо відрядження гравців команди Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» воротаря Юрія-Володимира Герети, захисників Богдана Слюбика (на фото), Юрія Важинського, Андрія Кітели та півзахисників Назара Русяка та Олега Федора до юнацької збірної України (гравці 2004 р.н.) протягом 16-22 жовтня нинішнього року. Зауважимо, що Андрія Кітели це перший виклик до збірної U-16.

Спочатку представники ДЮФШ «Карпати» візьмуть участь в навчально-тренувальному зборі, який триватиме у Києві, після чого команда старшого тренера збірної U-16 Сергія Нагорняка вирушить до Грузії, де у столиці цієї країни Тбілісі візьме участь у міжнародному турнірі розвитку.      

Відтак через задіяність вихованців старшого тренера «Карпат» U-16 Віталія Пономарьова у збірній, керівництво ДЮФЛ України задовільнило прохання керівництва «зелено-білих» про перенос двох найближчих календарних матчів чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України проти ДЮСШ Тернопіль та «Прикарпаття», який тепер пройдуть, відповідно,  30 жовтня та 6 листопада.

Юрій МИХАЛЮК