ДЮФЛ УКРАЇНИ. 7-Й ТУР. ПЕРЕМОЖНА ХОДА 17-РІЧНИХ «КАРПАТ»

19 жовтня відбулися два з чотирьох запланованих матчів 7-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі за участю школярів «Карпат». Команди U -17 та U-15 грали в Мукачевому проти місцевої Академії футболу.

Інші два поєдинки ДЮФШ «Карпати» U-16 та U-14 проти ДЮСШ Тернопіль, через задіяність у збірній одразу шести 16-річних карпатівців (воротаря Юрія-Володимира Герети, захисників Богдана Слюбика, Юрія Важинського, Андрія Кітели та півзахисників Назара Русяка та Олега Федора), були перенесені і відбудуться у середу – 30 жовтня у Львові на верхньому полі стадіону «Україна».

U-17. МФА (Мукачево) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 0:1

Знову порадували нас як результатом так і грою найстарші учасники ДЮФЛ України, вихованці Івана Шуги. У Мукачевому на стадіоні «Авангард» на нашу команду чекав непростий поєдинок з МФА. Це підтвердив і звітний матч. Долю матчу вирішив один м`яч, який у другій 45-хвилинці провів опорний півзахисник «зелено-білих» Денис Підгурський, який на 70-й хвилині підхопив круглого у центрі поля, пройшов вперед за рахунок партнерів, котрі відвернули увагу, і влучно пробив метрів з 15-ти. Одразу після цього ще був момент у Литвиненка, однак наш нападник не зміг скористатися своїм шансом. Отже сьома поспіль перемога вихованців ДЮФШ «Карпати» і одноособове перше місце у турнірній таблиці.

U-15. МФА (Мукачево) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 2:0

Після розгромної перемоги три дні тому над тернопільським ДЮСШ, цього разу 15-річні карпатівці поступилися вихованцям мукачівської «Мункач футбольної академії».

Відкрили рахунок господарі в першому таймі. Згодом, вже у другій 35-хвилинці, закарпатці забили вдруге. У підсумку малоприємне – 0:2 і третя поразка у чемпіонаті після семи зіграних турів.