ДЮФЛ УКРАЇНИ. 8-Й ТУР. ПЕРЕМОГА ТА НІЧИЯ У МАТЧАХ З «ПРИКАРПАТТЯМ»

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу g17-3.jpg

У середу, 23 жовтня, чергові два календарні матчі 8-го туру чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі провели команди ДЮФШ «Карпати» U -17 та U-15. У Львові на верхньому полі стадіону «Україна» вони приймали однолітків із івано-франківського «Прикарпаття».

Інші два поєдинки 8-го туру за участю ДЮФШ «Карпати» U-16 та U-14 проти того ж «Прикарпаття» через задіяність у збірній одразу шести 16-річних карпатівців відбудуться в Івано-Франківську 6 листопада.

U-17. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:1

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу g17-5.jpg

Несподівано непростим вийшов матч для нашого найстаршого представника в чемпіонаті ДЮФЛУ. І винні самі хлопці, які не реалізували багато моментів, яких вистачило б і на кілька матчів.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу g17-2.jpg

Вже на 7-й хвилині міг відкрити рахунок Федурко, який накрутив двох захисників, але за прикарпатців зіграла поперечка. І все ж саме  Федурко відкрив рахунок на 17-й хвилині.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу g17-7.jpg

А творцем цього взяття воріт став Яців, який сміливо зіграв у штрафному майданчику гостей і м’яко подав на дальню стійку, де вже чатував Федурко.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу g17-4.jpg

Гості відігралися після грубої помилки правого захисника «Карпат» Форманюка, який в простій ситуації необачно зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Футбольний вирок реалізував капітан «Прикарпаття» Михальчук.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу g17-6.jpg

У другій половині зустрічі знову почався парад нереалізованих моментів з боку «зелено-білих». Литвиненко двічі, Рогачов та інші не реалізували багато слушних нагод. А чергові три очки карпатівцям забезпечив Нікіта Бахмат, який потужно низом прошив голкіпера івано-франківців, принісши нашій команді восьму перемогу поспіль.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу g17-1.jpg

U-15. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 0:0

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу g15-1.jpg

А от 15-річні карпатівці так і не змогли здобути повноцінні три очки і здобути, тим самим, третю перемогу в сезоні, яка б дозволила продовжити боротьбу за потрапляння в четвірку кращих.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу g15-2.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу g15-3jpg.jpg

Однак будемо відверті, на перемогу карпатівці не награли. Та й моментів було обмаль. Запам`ятався хіба що момент в дебюті матчу, коли після удару Kасарди, м’яч потрапив у поперечку. Гості також мали момент наприкінці зустрічі, однак гравець «Прикарпаття» з вигідної позиції пробив вище воріт.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу g15-5.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу g15-4.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу g15-6.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу g15-7.jpg

Юрій МИХАЛЮК