ДЮФЛ УКРАЇНИ. ДЮФШ «КАРПАТИ». 9-Й ТУР – 4 ГРИ: +2 =1 -1

У суботу, 26 жовтня, відбулися матчі 9-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Команди ДЮФШ «Карпати» U-16 та U-14 грали вдома проти «ВІК-Волині», а U-17 та U-15 – у Володимирі-Волинському.

U-17. «ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 1:0

Єдиний гол господарі забили на 30-й хвилині першого тайму, коли після флангової передачі виграли «другий поверх». А от взяття воріт, коли забивали карпатівці, арбітр не зарахував, хоча на думку тренерів «Карпат», гол Сидорова був чистим. Сподіваємося, що цей епізод не залишиться поза увагою інспектора та керівництва ДЮФЛ. А так, за нічийної гри вихованці Івана Шуги зазнали першої поразки у чемпіонаті.

U-16. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський) – 4:0

Волиняни приїхали до Львова у статусі другої команди групи, випереджаючи «Карпати» на чотири очки, щоправда, «зелено-білі» мають дві гри у резерві. Тому за втраченими очками саме команда Віталія Пономарьова потенційно наразі є другою. Підтвердила це і звітна гра. Наші хлопці обмежилися чотирма забитими м`ячами, хоча й цей кінцевий підсумок не відображає тої переваги, якою володіли «зелено-білі». Відкрив рахунок на 12-й хвилині Олег Федор, після прострілу з правого флангу. До перерви круглий ще двічі побував у воротах волинян. На 17-й хвилині спрацювала парочка Дерещук-Русяк. Перший накрутив двох гравців на правому фланзі і віддав смугастого під удар партнеру. А під завісу першого тайму, після помилки захисника, відзначився Столярчук, який на мить випередив воротаря і встиг переправити м`яча повз голкіпера.

Після перерви Віталій Пономарьов випустив практично всіх резервних гравців, окрім воротаря. Не всі зуміли проявити себе, однак і це не завадило провести ще один м`яч у ворота «ВІК-Волині». Відзначився на 75-й хвилині один з тих, хто вийшов на заміну, Денис Вербінський, якому вистачило дві хвилини, після того, як він з`явився на полі.

U-15. «ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 1:1

Першим відкрили рахунок господарі ще у першому таймі на 7-й хвилині. Команда Андрія Василитчука зуміла відгратися за сім хвилин до кінця зустрічі, коли відзначився Магасевич. Данило це взяття воріт організував самотужки. Отримавши м`яча на фланзі він змістився до центру і влучно пробив у ближній кут. Зауважимо, що через травми і хвороби у звітному матчі не змогли взяти учасить шість гравців команди, а на розминці ще й травмувалися Гордєєв та Гулка, тому у резерві у нашої команди залишилися лише два гравці.

U-14. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський) – 4:0

Як і 16-річні карпатівці, наша наймолодша команда також розгромила суперника з рахунком – 4:0. І справа не лише у позитивному підсумку зустрічі, а насамперед у якості гри, яку продемонстрували вихованці Романа Деркача і Руслана Маланія. Вікрив рахунок вже на 8-й хвилині лідер атак «Карпат» Любомир Кузик. Він же організував і друге взяття воріт, коли на 27-й хвилині асистував Дмитришину. «Двадцятка» «Карпат» вже після перерви довів рахунок до розгромного, оформивши, тим самим, дубль.

А остаточну крапку поставив ще один гравець, який вийшов на заміну на початку другого тайму  Дмитро Матківський, який  влучно пробив після прострілу з правого флангу. У підсумку – дев`ята поспіль перемога «зелено-білих», які й надалі одноособово посідають перше місце у турнірній таблиці.

Повністю переглянути матч “Карпати” U-14 – “BRW-Волинь” U-14 – 4:0 (2:0). можна тут.