ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» U-16 та U-14 ПЕРЕМОГЛИ ДЮСШ ТЕРНОПІЛЬ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k16-1-1.jpg

У середу, 30 жовтня, відбулися два перенесені поєдинки 7-го туру чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі за участю вихованців ДЮФШ «Карпати». Так, команди U-16 та U-14 зіграли вдома проти ДЮСШ Тернопіль на верхньому полі стадіону «Україна».

U-16. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – ДЮСШ Тернопіль – 5:0

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k16-2-1.jpg

У попередньому матчі чемпіонату ДЮФЛ України вихованці Віталія Пономарьова розгромили «ВІК-Волинь» – 4:0 і перед звітною грою відставали від тих же волинян, які наразі треті у турнірній таблиці, лише на одне очко, а від ФК «Львів», який – другий, на три пункти. І це при тому, що у нашої команди є ще один матч у резерві, який був перенесений через задіяність одразу шести карпатівців до лав збірної України на 6 листопада. Тому для того, щоб піднятися на друге місце «зелено-білим» треба було перемагати тернополян, відвертого аутсайдера, який у попередніх восьми матчах набрав лише одне очко.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k16-3-1.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k16-7-1.jpg

І це нашій 16-річній команді вдалося сповна. Карпатівці «відвантажили» супернику п`ять м`ячів, не пропустивши жодного. Відкрив рахунок вже на 4-й хвилині Андрій Кітела, який в один дотик замкнув простріл зліва Добрянського. Друге взяття воріт відбулося на 26-й хвилині. Столярчук промчав правим флангом і міг заувдавати удару й сам, однак не пошкодував і віддав результативну передачу на Олега Федора, якому залишалося лише не промахнутися з 5-6-ти метрів. Третій гол був копією другого, лише з тією різницею, що асистем виступив вже Олег Федор, а замикав Столярчук.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k16-5-1.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k16-6-1.jpg

Після перерви Віталій Пономарьов провів усі дозволені регламентом заміни, давши можливість зіграти усім заявленим гравцям. І один з них – Матвій Бобик – зумів відзначитися результативними ударами двічі. У підсумку – 5:0. Хоча й цей рахунок не відображає тієї значної переваги, якою володіли вихованці карпатівської школи.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k16-4-1.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k16-8.jpg

Після цієї перемоги школярі «Карпат» скоротили відставання від лідера УФК «Карпати» до шести пунктів, при цьому маючи одну гру у резерві. До речі, саме з «академіками» вихованці Віталія Пономарьова проведуть наступний календарний матч чемпіонату, який відбудеться у найближчу суботу, 2 листопада, на верхньому полі стадіону «Україна».

U-14. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – ДЮСШ Тернопіль – 2:0

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k14-4-1.jpg

А от нашій наймолодшій команді перемога далася у впертій боротьбі. Тернополяни ведуть запеклу боротьбу за право потрапляння до першої четвірки, яка дозволить грати перехідні матчі, й постали добре організованою командою і чинили гідний опір лідеру турнірних перегонів. Проте встояти під натиском «зелено-білих» гостям не вдалося. На 23-й хвилині правий вінгер «Карпат» Дмитро Наум продерся у штрафному майданчику тернополян і рикошетом від захисника круглий залетів за лінію воріт.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k14-2-1.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k14-1-1.jpg

А от другий гол господарі провели вже у компенсований до другого тайму час. Знову свої бомбардирські якості продемонстрував найкращий бомбардир 4-ї групи Любомир Кузик. Лідер атак «Карпат» підхопив смугастого на чужій половині поля, звільнився від опіки суперника і влучно з-за меж штрафного майданчика пробив у правий від воротаря кут воріт – 2:0 і восьма поспіль перемога команди Романа Деркача і Руслана Маланія. Ця звитяга стала чудовим подарунком для Руслана Миколайовича, який напередодні матчу святкував своє 48-ліття. Вітаємо!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k14-6.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k14-3-1.jpg