ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» U-16 та U-14 ПЕРЕМОГЛИ ДЮСШ ТЕРНОПІЛЬ

У середу, 30 жовтня, відбулися два перенесені поєдинки 7-го туру чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі за участю вихованців ДЮФШ «Карпати». Так, команди U-16 та U-14 зіграли вдома проти ДЮСШ Тернопіль на верхньому полі стадіону «Україна».

U-16. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – ДЮСШ Тернопіль – 5:0

У попередньому матчі чемпіонату ДЮФЛ України вихованці Віталія Пономарьова розгромили «ВІК-Волинь» – 4:0 і перед звітною грою відставали від тих же волинян, які наразі треті у турнірній таблиці, лише на одне очко, а від ФК «Львів», який – другий, на три пункти. І це при тому, що у нашої команди є ще один матч у резерві, який був перенесений через задіяність одразу шести карпатівців до лав збірної України на 6 листопада. Тому для того, щоб піднятися на друге місце «зелено-білим» треба було перемагати тернополян, відвертого аутсайдера, який у попередніх восьми матчах набрав лише одне очко.

І це нашій 16-річній команді вдалося сповна. Карпатівці «відвантажили» супернику п`ять м`ячів, не пропустивши жодного. Відкрив рахунок вже на 4-й хвилині Андрій Кітела, який в один дотик замкнув простріл зліва Добрянського. Друге взяття воріт відбулося на 26-й хвилині. Столярчук промчав правим флангом і міг заувдавати удару й сам, однак не пошкодував і віддав результативну передачу на Олега Федора, якому залишалося лише не промахнутися з 5-6-ти метрів. Третій гол був копією другого, лише з тією різницею, що асистем виступив вже Олег Федор, а замикав Столярчук.

Після перерви Віталій Пономарьов провів усі дозволені регламентом заміни, давши можливість зіграти усім заявленим гравцям. І один з них – Матвій Бобик – зумів відзначитися результативними ударами двічі. У підсумку – 5:0. Хоча й цей рахунок не відображає тієї значної переваги, якою володіли вихованці карпатівської школи.

Після цієї перемоги школярі «Карпат» скоротили відставання від лідера УФК «Карпати» до шести пунктів, при цьому маючи одну гру у резерві. До речі, саме з «академіками» вихованці Віталія Пономарьова проведуть наступний календарний матч чемпіонату, який відбудеться у найближчу суботу, 2 листопада, на верхньому полі стадіону «Україна».

U-14. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – ДЮСШ Тернопіль – 2:0

А от нашій наймолодшій команді перемога далася у впертій боротьбі. Тернополяни ведуть запеклу боротьбу за право потрапляння до першої четвірки, яка дозволить грати перехідні матчі, й постали добре організованою командою і чинили гідний опір лідеру турнірних перегонів. Проте встояти під натиском «зелено-білих» гостям не вдалося. На 23-й хвилині правий вінгер «Карпат» Дмитро Наум продерся у штрафному майданчику тернополян і рикошетом від захисника круглий залетів за лінію воріт.

А от другий гол господарі провели вже у компенсований до другого тайму час. Знову свої бомбардирські якості продемонстрував найкращий бомбардир 4-ї групи Любомир Кузик. Лідер атак «Карпат» підхопив смугастого на чужій половині поля, звільнився від опіки суперника і влучно з-за меж штрафного майданчика пробив у правий від воротаря кут воріт – 2:0 і восьма поспіль перемога команди Романа Деркача і Руслана Маланія. Ця звитяга стала чудовим подарунком для Руслана Миколайовича, який напередодні матчу святкував своє 48-ліття. Вітаємо!