ДРУГЕ КОЛО ЧЕМПІОНАТУ ДЮФЛ УКРАЇНИ РОЗПОЧАЛОСЯ З КАРПАТІВСЬКОГО ДЕРБІ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l16-5.jpg

2 листопада розпочалося друге коло для команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. У цей день пройшли матчі 10-го туру. Усі чотири команди львівської Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» зустрічалася у карпатівському дербі із земляками з клубної Академії «УФК-Карпати».

Команди U-16 та U-14 грали вдома у Львові, а U-17 та U-15 – у Дублянах. І як і в матчах першого кола, знову маємо три перемоги та одну нічию «школярів» «Карпат».

U-17. «УФК-Карпати» (Львів) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 1:2

Вже до перерви вихованці Івана Шуги вели в рахунку – 2:0. Обидва м`ячі записав на свій рахунок Назарій Федурко. Треба віддати належне нападнику «Карпат», який проявив наполегливість і двічі змусив помилитися воротаря суперника. Єдине, на що спромоглися господарі, так це на гол престижу, який забили після влучного удару з 11-метрової позначки.

U-16. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «УФК-Карпати» (Львів) – 1:1

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l16-10.jpg

Як і в матчі першого кола, знову було зафіксовано нічию. Незважаючи на перевагу вихованців Віталія Пономарьова, які більше володіли м`ячем і створили більше гольових моментів, фінальний свисток арбітра зафіксував рівновагу.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l16-1.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l16-6.jpg

Першими відкрили рахунок господарі. На 30-й хвилині Олег Федор по центру обіграв суперника, змістився ближче до воріт і потужно пробив у правий від воротаря нижній кут. А скільки ще було не реалізованих моментів. Згадаймо удари Русяка у стійку, моменти у тогож Олега Федора, Артура Федора…

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l16-2.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l16-4.jpg

«Академікам» вдалося врятувати матч після стандарту. На 56-й хвилині було подано кутовий з лівого флангу на дальню стійку, гравець УФК «Карпат» головою скинув у центр, де першим на мячі був Олександр Штифанович, який і встановив остаточний рахунок зустрічі.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l16-9.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l16-3.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l16-7.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l16-11.jpg

U-15. «УФК-Карпати» (Львів) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 0:1

Як і в матчі першого кола, вихованці Андрія Василитчука та Андрія Дигаса здобули три очки. Загалом це була рівна гра. Вирішальним став епізод у середині другого тайму, коли вдало зіграв на лівому фланзі Микола Магасевич, і саме після його прострілу було проведено гол, який і став вирішальним у матчі, коли вдало зіграв Ленишин, який і приніс три очки нашій команді, яка продовжує боротьбу за потрапляння до першої четвірки.

U-14. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «УФК-Карпати» (Львів) – 3:0

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l14-7.jpg

Вихованці Романа Деркача вже до перерви вели в рахунку – 1:0, коли після штрафного на останніх секундах першого тайму відзначився з другої спроби Максим Коваль, який вийшов на заміну. Перший удар зі стандарту прийшовся у стінку, а другий постріл півзахисника «Карпат» прошив голкіпера «УФК-Карпати». Саме це рішення тренерського штабу, як показали подальші події, й стало вирішальним у звітному матчі.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l14-1.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l14-9.jpg

На 45-й хвилині знову Коваль відзначився дублем. Півзахисник «зелено-білих» дальнім ударом подвоїв перевагу господарів. Цей гол й по суті вирішив долю матчу.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l14-6.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l14-5.jpg

У подальшому вихованці Романа Деркача і Руслана Маланія повністю домінували на полі і не випадково провели ще й третій гол. На 67-й хвилині вкотре свою майстерність продемонстрував Любомир Кузик, який пройшов лівим флангом і відкотив під удар Дмитру Матківському, після удару якого круглий у влучив у спину захиснику «академіків» і залетів у ворота «УФК-Карпати».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l14-4.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l14-3.jpg

У підсумку дев`ята поспіль перемога школярів «Карпат», які одноособово продовжують очолювати турнірну таблицю, маючи ще й гру у резерві. Нагадаємо, що у найближчу середу, 6 листопада, «Карпати» U-16 та U -14 проведуть перенесені матчі 8-го туру в Івано-Франківську проти місцевого «Прикарпаття».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу l14-8.jpg

Повністю переглянути матч “Карпати” U-16 – “УФК-Карпати” U-16 – 1:1 (1:0) можна тут.

Повністю переглянути матч “Карпати” U-14 – “УФК-Карпати” U-14 – 3:0 (1:0). можна тут.