ДЮФЛ УКРАЇНИ. 8-Й ТУР. ПЕРЕМОГА ТА ПОРАЗКА У ПЕРЕНЕСЕНИХ МАТЧАХ З «ПРИКАРПАТТЯМ»

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p14-1.jpg

У середу, 6 листопада, відбулися два перенесені поєдинки 8-го туру чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі за участю вихованців ДЮФШ «Карпати». Команди U-16 та U-14 зіграли виїзні поєдинки в Івано-Франківську проти «Прикарпаття».

U-16. «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 1:0

Несподівано спіткнулися в Івано-Франківську вихованці Віталія Пономарьова. Після провального першого тайму (єдиний м`яч у зустрічі прикарпатці провели після розіграшу з кутового на 20-й хвилині), карпатівці додали у таймі другому і хто зна якби закінчилася ця зустріч, якби у дебюті тайму на 3-й хвилині вдався влучний удар із забійної позиції Олегу Федору, який разом із Добрянським були найкращими у складі нашої команди, чого не скажеш про захисників, які, як показує практика, вже не вперше припускаються помилок саме після стандартів у виконанні команди-суперника. І над цим треба добряче попрацювати перед останнім матчем осінньої чаcтини, який відбудеться в Чернівцях 9 листопада.

Після цієї поразки «зелено-білі» опустилися на четвертий рядок турнірної таблиці, маючи як і «ВІК-Волинь», що «дихає у спину», 18 очок. А «Прикарпаття», навпаки, перемігши «Карпати», з п`ятої позиції піднялося до трійки найкращих і, маючи 20 пунктів разом із ФК «Львів» ділить 2-3-тє місце. А одноособовим лідером залишаються «УФК-Карпати», в активі яких 24 пункти.

U-14. «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 0:4

А от 14-річні карпатівці здобули переконливу перемогу над передостанньою командою групи, якою є «Прикарпаття». Вже до перерви вихованці Романа Деркача та Руслана Маланія відвантажили івано-франківцям чотири «сухі» м`ячі. Двічі влучними ударами відзначився Дмитришин (саме він відкрив рахунок на 6-й хвилині) і по голу провели Кузик з пенальті та Король.

Після перерви «зелено-білі» продовжували контролювати хід подій, провели багато замін і впевнено довели гру до логічного завершення. У підсумку десята поспіль перемога вихованців ДЮФШ «Карпати», які за тур до закінчення осінньої частини чемпіонату випереджають найближчого переслідувача луцьку «Волинь» на вісім пунктів.

Юрій МИХАЛЮК