ДЮФЛ УКРАЇНИ. ДЮФШ «КАРПАТИ» В 11-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +3 =1 -0

У суботу, 9 листопада, відбулися матчі останнього в нинішньому календарному році, 11-го туру, серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. . Усі чотири команди львівської Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» зустрічалася із чернівецькою «Буковиною». Команди U-16 та U-14 грали в Чернівцях на стадіоні ФОК «Олімпія», а U-17 та U-15 – у Львові на верхньому полі стадіону «Україна».

U-17. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «Буковина» (Чернівці) – 4:0

У цьому матчі зустрічалися дві найкращі на даний час команди групи. Карпатівці наразі одноособові лідери з 27-ма очками, а буковинці – другі, відстаючи від вихованців Івана Шуги на 8 пунктів. У зустрічі цих команд у першому колі боротьби не вийшло. Тоді «зелено-білі» на виїзді впевнено здолали чернівчан – 6:1. Програли вихованці Юрія Крафта і цього разу. І знову з розгромним рахунком. Протрималися гості лише перших 13-ть хвилин, коли продемонстрував свої бомбардирські якості Нікіта Рогачов, який головою, зігравши на випередження, відкрив рахунок після флангової передачі. Подвоїв перевагу відмінним ударом з дальньої відстані центральний захисник Олег Сидоров, якому вдася удар у лівий від воротаря верхній кут.

Після переви Іван Шуга випустив усіх резервних гравців, окрім воротаря. І одному з них, а саме Ярославу Панчишину вдалося відзначитися дублем. У підсумку впевнена перемога лідера з рахунком – 4:0.

U-16. «Буковина» (Чернівці) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 0:2

Як і в першому колі гра 16-річних команд закінчилася з рахунком – 2:0 на користь карпатівців. З перших хвилин господарі  всією командою розташувалися на своїй половині поля, розраховуючи на контратаки. А вихованці Віталія Пономарьова та Назара Савицького весь ігровий час провели в пошуках шляхів, як здолати цей буковинський «шлагбаум». Відзначитися влучними ударами вдалося двічі у кожному із таймів. Відкрив рахунок на 15-й хвилині Олег Федор. А після перерви спрацював «джокер» у вигляді новачка Дениса Кузьмича.

U-15. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «Буковина» (Чернівці) – 1:1

Важливі два очки у боротьбі для потрапляння за підсумками групового етапу втратили вихованці Андрія Василитчука. Як і в матчі першого кола, гра знову закінчилася з рахунком – 1:1. Гості відкрили рахунок на останніх секундах першого тайму, коли найвищий за зростом центрфорвард буковинців Данило Чепишко випередив  воротаря «Карпат» у воротарському майданчику.

Відігралися господарі на 5-й хвилині другого тайму. На лівому фланзі гравці «Буковини» порушили правила проти Юрія Винницького і після навісу Артема Бугаєва, дальню стійку замкнув центральний захисник «Карпат» Віталій Гайдучок. У подальшому господарі багато атакували, однак небезпечних моментів практично не було. Найкращий шанс вирвати перемогу був на останніх секундах вже компенсованого часу, коли арбітр призначив штрафний в метрах 18-ти практично по центру, однак Гордєєв пробив повз ворота.

U-14. «Буковина» (Чернівці) – ДЮФШ «Карпати» (Львів) – 0:4

Вихованці Романа Деркача та Руслана Маланія повели в рахунку вже на 12-й хвилині завдяки ідеально виконаному штрафному у виконанні Мікляша. До перерви у ворота «Буковини» влетів ще один м`яч. Цюрпалевич з Кузиком на двох вийшли проти одного захисника і останній забив свій перший гол у цій зустрічі.  Після перерви рахунок до розгромного довів Коваль, що вийшов на заміну. Причому відзначився він у своєму стилі, змістившись з флангу до центру і потужно пробив. А остаточну крапку поставив той же Любомир Кузик, якому асистував Дмитро Матківський, котрий одною передачею прошив весь захист буковинців. Чудова і закономірна перемога 14-річних карпатівців, які в осінній частині не втратили жодного очка в 11-ти зіграних турах. МОЛОДЦІ!!!

Повністю переглянути матч “Карпати” U-15 – “Буковина” U-15 1:1 (0:1). можна тут.

Повністю переглянути матч “Карпати” U-17 – “Буковина” U-17 – 4:0 (2:0) можна тут.