ЗБІРНА УКРАЇНИ U-17 З РОМАНОМ ТА ШОСТАКОМ ПЕРЕМОГЛА КОМАНДУ ГРУЗІЇ У ПЕРШОМУ МАТЧІ КВАЛІФІКАЦІЇ ЄВРО-2020

Кваліфікаційний раунд Євро-2020 (U-17) юнацька збірна України, за яку виступають вихованці ДЮФШ «Карпати Віталій Роман та Дмитро Шостак, відкривала поєдинком проти однолітків із Грузії. Перший тайм завершився без голів. Аби підкоригувати дії команди, наставник збірної України в перерві зробив дві заміни, випустивши двох представників структури ФК «Карпати»: «школяра» Шостака та «академіка» Хланя. Цей хід наставника збірної Олександра Петракова виявився правильним і вже на 51-й хвилині українці провели перший гол, а на 76-й й другий. У підсумку «синьо-жовті» на старті здобули перемогу – 2:0. Зауважимо, що ще один представник «Карпат» Віталій Роман провів увесь матч.

В іншому матчі групи португальці перемогли Албанію – 4:0.

Україна — Португалія — 17.00

Нагадаємо, що до елітного раунду вийдуть дві найсильніші команди кожної з 13-ти груп і чотири кращі збірні, що посядуть треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи). Матчі цієї стадії відбудуться в березні 2020 року.

В елітному раунді всі учасники будуть розподілені на вісім груп. Переможці груп і сім кращих других команд (за результатами матчів із першою та третьою збірними своєї групи) вийдуть до фінальної стадії, де приєднаються до господаря Євро — Естонії. Фінальний турнір відбудеться в травні 2020 року.