КОМАНДУ U-10 ПОСВЯТИЛИ В КАРПАТІВЦІ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk03.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk20.jpg

20 листопада нинішнього року назавжди запам’ятається 10-річним вихованцям Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати». У цей день у їхньому житті відбулася важлива подія – їх було прийнято в юні карпатівці. Вітаємо!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk1.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk02.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk01c.jpg

Традиційно щороку, перед посвятою в карпатівці, юні футболісти відвідують заміську клубну базу. Так сталося і цього разу: у супроводі своїх батьків та тренера Андрія Грінера автобус вирушив о 9 годині 30 хвилин від стадіону «Україна» в Брюховичі, де на них вже чекали гравці та гостинний персонал першої команди карпатівського клубу, а також виконавчий директор КПФ «Карпати» Ростислав Ящишин, спортивний директор КПФ «Карпати» Олег Бойчишин та менеджер програми розвитку дитячо-юнацького футболу клубу Володимир Журавчак. І ніякий дощик, що накрапав зранку у місті Лева, не завадив дітям познайомитися з гравцями та тренерами першої команди, заспівати гімн «Карпат»,  потрапити в їхні обійми, зробити селфі чи взяти автограф на пам’ять і зарядитися оптимізмом та позитивом від зустрічі зі своїми кумирами.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk01e.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk01b.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk01a.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk04.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk05.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk01d.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk01f.jpg

Екскурсія самою базою «зелено-білих» – ще одна знакова подія для хлопчаків. Вони буквально не знали, чого в цю мить їм хотілося більше – стрибнути в басейн з блакитною водою чи спробувати себе на одному з різноманітних тренажерів. Їхні очі розбігалися і абсолютно в кожного з’явилася нова мета – у майбутньому стати гравцем «Карпат» і мати повний доступ до усіх цих кімнат та кабінетів. По-особливому теплою та затишною видалася зустріч у конференц-залі, де до дітей з батьками прийшли гравці «Карпат»: Олег Кудрик, Дмитро Кльоц, Єгор Назарина, а також – головний тренер Роман Санжар, які ділилися своїми думками і порадами з дітьми як стати професійним футболістом. Але, за словами керівництва клубу, гравців та тренерів, футбольний інтелект не в останню чергу, формується і за шкільною партою…

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk06.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk07.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk09.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk09a.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk08.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk11.jpg

Після зустрічі, що тривала добру годину, діти ще довго оглядали комфортну карпатівську базу, дивилися на фото з пам’ятних для «зелено-білих» матчів та подій, на вимпели, що висіли поруч і, напевно, у душі кожен з дітлахів мріяв про те, щоб дорости до першої команди і примножувати славу «левів». Від клубу юні карпатівці отримали клубну атрибутику, рюкзаки з символікою «Карпат» тощо.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk12.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk17.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk14.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk16.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk13.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk16b.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk16a.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk15.jpg

А потім, о 15 годині, маленьких футболістів чекав черговий крок до карпатівської сім’ї – посвята в футболісти. Спільними зусиллями ДЮФШ «Карпати» та СШ №73, на базі якої «юні леви» здобувають середню освіту, та батьківського комітету, це дійство відбулося в святковій атмосфері. До юних футболістів зі вступним словом зверталися священик отець Олег, який окропив юних карпатівців свяченою водицею. Окропив він не лише хлопців, а й їхніх батьків, тренерів, вчителів та всіх присутніх на святі.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу KRP_01.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу KRP_03.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу KRP_02.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу KRP_09.jpg

Далі слово мали – директор ДЮФШ «Карпати» Ігор Савицький, директор СШ №73 Василь Нагірний, ветеран «Карпат» Степан Юрчишин. А від батьківського комітету зі словами подяки на адресу представників «Карпат» та школи слово мала Мирослава Драбик. Діти, в свою чергу, підготували святковий концерт, де показали що підготувалися до цього дійства дуже добре.
Отже карпатівська сім’я отримала чергове поповнення. І будемо сподіватися, що ці, нині 10-річні хлопчаки, згодом стануть справжніми «левами», які з благословення Божого будуть примножувати славу «Карпат» та нашої держави.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу KRP_05.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу KRP_04.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу KRP_07.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу KRP_08.jpg