ДМИТРО ШОСТАК: «СВОЮ МАЙСТЕРНІСТЬ ТЕПЕР ПОТРІБНО ДОВЕСТИ В ЕЛІТНОМУ РАУНДІ»

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Shostak11.jpg

Форвард ДЮФШ «Карпати» U-17 та збірної України U-17 Дмитро Шостак поділився емоціями від виходу юнацької збірної України U-17 до еліт-раунду відбору чемпіонату Європи. 

– Завжди щиро радий викликам до збірної України. Неймовірно щасливий, що у мене є шанс виступати на міжнародному рівні. Завжди потрібно ще більше працювати та прогресувати, щоб досягти максимального результату. Кожного разу я з нетерпінням очікую виклику та із задоволенням прибуваю до розташування збірної.

– Яким видався цей відбір для збірної?
– Команда дуже наполегливо працювала, намагалась у кожному поєдинку нав’язати саме свою гру та зрештою досягла успіху. У нас була мета вийти саме з першого місця і нам вдалось це зробити. Свою майстерність тепер потрібно довести в елітному раунді та продемонструвати, що ми гідні більшого.

– Який поєдинок тобі згадується найбільше?
– Кожна зустріч була складна… Ми здобули такі результати, мабуть, зокрема й через те, що хотіли більше перемогти, ніж наші суперники. Найбільше ж згадую, звісно, матч проти однолітків із Албанії, тому що мені вдалось відзначитись голом. Відчув тоді неймовірну ейфорію! Дуже хотів забити та щасливий, що так сталось. Насамперед, дуже вдячний партнерам, адже лише завдяки злагодженій командній грі ми можемо досягти найвищого рівня.

– З ким найбільше товаришуєш у збірній?
– Найкращий мій друг – це Віталій Роман, адже він також з «Карпат». Ділимо одну кімнату і дуже добре спілкуємось. Загалом, намагаюсь підтримувати дружні зв’язки зі всіма, тому що ми маємо бути однією командою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Shostak22.jpg

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»