СЛЮБИК, РУСЯК ТА КАРАБІН – ПРЕТЕНДЕНТИ НА «ЗОЛОТИЙ М’ЯЧ ДЮФЛУ»

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу slyubyk-rusyak.jpg

Третій рік поспіль в Україні складаються списки кращих юних футболістів, які виступають у юнацьких чемпіонатах країни у вікових категоріях від U-14 до U-19 під егідою ДЮФЛУ.

Цьогоріч 2 грудня у Будинку футболу має відбутися урочиста церемонія «Золотий м’яч ДЮФЛУ», на якій будуть нагороджені кращі юні футболісти України за підсумками сезону-2018/2019 у Дитячо-юнацькій футбольній лізі, а також кращі тренери. Всього – 11 номінацій. Одна – тренерська, десять – для футболістів, розділених на умовні групи захисного і атакувального плану у вікових категоріях від U14 до U19.

Приємно, що серед номінантів є й вихованці ДЮФШ «Карпати» U-16: Богдан Слюбик та Назарій Русяк (останній у сезоні 2018/2019 виступав за моршинську «Скалу»), а також гравець минулорічної команди U-17: Ярослав Карабін.

Зараз існує група експертів, до якої входять тренери юнацьких збірних, скаути топ-клубів, співробітники ДЮФЛУ, а також керівник проекту «Золотий Талант» Андрій Кудирко. Кандидатів було дуже багато, з них сформували по шість топ-претендентів на перемогу в кожній з 10-ти номінацій. А от у тренерів – довший список.

Цього тижня буде названо трійки головних претендентів на перемогу в кожній номінації, а вже 2 грудня ведучий буде діставати з конвертів аркуші паперу з прізвищами переможців.

Юрій МИХАЛЮК