«КАРПАТИ» U-16 – ПЕРЕМОГЛИ НА ТУРНІРІ ПІД ЕГІДОЮ UEFA В ХОРВАТІЇ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу hu15-4.jpg

У хорватському місті Солін, що поблизу Спліта, 1 грудня завершився престижний міжнародний турнір серед юнаків 2004 року народження – 3. Memorial tournament Petar Kalinić Klija.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу hu15-1.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу hu15-2.jpg

Шість команд з Хорватії, Словенії, Сербії, Австрії та представник України – ДЮФШ «Карпати» під керівництвом тренера Віталія Пономарьова протягом трьох днів виборювали звання переможця. 29 листопада, у перший ігровий день вихованці школи «Карпат» зустрічалися з хорватським «Хайдуком» Спліт і перемогли завдяки «дублю» Добрянського (2:1). Наступного дня «зелено-білі» грали проти однолітків найстарішого футбольного клубу Словенії ND Ilirija Ljubljana, який був заснований 1911 року. Тут було зафіксовано такий самий рахунок – 2:1 на користь карпатівців, за яких влучними ударами відзначилися Столярчук та Слюбик.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу hu15-3.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу hu15-8.jpg

В останній ігровий день у фінальному матчі зійшлися представники ДЮФШ «Карпати» та сербський «Спартак» (Суботіца). Сильнішими виявилися українці, завдяки єдиному голу Олега Федора на 65-й хвилині. Отже карпатівці стали володарями головного трофею. «Спартак» (Суботіца) – другий, третє місце посіли словенці з ND Ilirija Ljubljana, які у матчі за 3-4 місця переграли австрійський «Штурм» (Грац). Подальші місця у хорватських команд HNK Hajduk та NK Solin, який фінішували на п’ятому та шостому місцях.

Склад ДЮФШ «Карпати» у фінальному матчі: Герета, Кітела, Слюбик, Холод, Важинський, Варфоломеєв, Столярчук, О. Федор, Русяк, Дерещук, Добрянський.
На заміни виходили: Башлаєв, Кузьмич, А. Федор, Вербінський, Петришин, Товарницький, Горон, Ярош.

ЗА ПІДСУМКАМИ ТУРНІРУ ДВОЄ КАРПАТІВЦІВ БУЛИ ВІДЗНАЧЕНІ ІНДИВІДУАЛЬНИМИ НАГОРОДАМИ:
• Найкращий воротар – Юрій Герета
• Найкращий гравець – Олег Федор.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу hu15-6.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу hu15-5.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу hu15-7.jpg

Юрій МИХАЛЮК