«ХТО МИ? ЛЕВИ!»: НАГОРОДЖЕННЯ 11-РІЧНИХ КАРПАТІВЦІВ ЗОЛОТИМИ МЕДАЛЯМИ ЗА ПЕРЕМОГУ В ОБЛАСНІЙ ДЮФЛ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k11-6w.jpg

На заміській базі в Брюховичах відбулось нагородження переможців ДЮФЛ Львівської області сезону 2018/2019. 11-річних вихованців Назара Савицького та Віталія Пономарьова особисто нагородили золотими медалями спортивний директор клубу Олег Бойчишин та головний тренер Роман Санжар, а також гравці львівських «Карпат» Дмитро Кльоц та Єгор Назарина. 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k11-5w.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k11-8w.jpg

«Ваші перемоги – це ваш талант. Потрібно слухати тренерів та батьків, адже вони завжди вам допоможуть. Основній команді завжди потрібна конкуренція, тому очікуємо, щоб ви швидше виросли та приєднались до нас», – сказав Роман Санжар.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k11-4w.jpg

Капітан «левів» Дмитро Кльоц закликав юних карпатівців дотримуватись спортивного режиму, добре вчитись та грати у футбол навіть після тренувань. 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k11-2w.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k11-3w.jpg

Після нагородження діти позували для спільної фотографії разом зі своїми кумирами, під час цього пролунала легендарна фраза «Хто ми? Леви!». Також для гостей була проведена екскурсія базою. Хлопці пограли у більярд та настільний футбол, а згодом відвідали спортивний зал, де зіграли у тенісбол та позаймались на тренажерах. 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k11-9w.jpg

Гравці, які стали чемпіонами ДЮФЛ Львівської області сезону 2018/2019 у складі «Карпат»: Дрешер, Сухнацький, Куляк, Бобенчик, Гаврилів, Бабюк, Лук’янчук, Кіщак, Мисяк, Богданов, Глов’як, Петрунько, Глушковський, Качурівський, Верхівський, Чубко, Васьків.  

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу k11-7w.jpg

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»