ДЮФШ «КАРПАТИ» ДРУГИЙ РІК ПОСПІЛЬ ВИЗНАНО НАЙКРАЩОЮ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЮ АКАДЕМІЄЮ ФУТБОЛУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу n3.jpg

20 грудня у конференц-залі «Гранд-готелю» відбулися офіційні урочистості, під час яких Федерація футболу Львівської області відзначила героїв цьогорічного футбольного сезону.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу n5.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу n4.jpg

Учасники та гості заходу мали чудову можливість поспілкуватися в неформальній обстановці, а також згадати всі футбольні здобутки Львівщини у 2019-му році. Під час нагородження кожен міг переглянути на великому екрані відеосюжети про всіх номінантів і футбольні здобутки Львівщини у 2019-му році.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу n1.jpg

Приємно, що організатори не обминули увагою роботу Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати», директором якої є Ігор Савицький. Так, серед переможців номінацій визнано «найкращою дитячо-юнацькою Академією футболу Львівської області 2019 року» саме ДЮФШ «Карпати», причому вдруге поспіль, а «найкращою футболісткою» цього року визнано карпатівку Надію Чайку. А от керманич нашої дівчачої команди «Карпат» Надія Стеца була серед трійки претендентів на перемогу в номінації «найкращий тренер жіночої команди» , як і старший тренер нашої команди 2004 року народження Віталій Пономарьов, який був серед номінантів «найкращий дитячо-юнацький тренер».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу n2.jpg

Вітаємо!