КАРПАТІВЦІ ЗІГРАЮТЬ ПРОТИ ЗБІРНИХ АЛБАНІЇ, ПІВНІЧНОЇ МАКЕДОНІЇ ТА ПІВДЕННОЇ КОРЕЇ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу cup-web.jpg

На груповій стадії міжнародного турніру «Кубок Егейського моря» суперниками юнацької збірної України U-16 будуть команди Албанії, Північної Македонії та Південної Кореї. Нагадаємо, Сергій Нагорняк викликав до лав юнацької збірної України одинадцять карпатівців: Богдана Слюбика, Олега Федора, Назара Русяка, Андрія Кітелу, Івана Варфоломєєва, Андрія Столярчука, Романа Добрянського, Юрія-Володимира Герету, Вадима Сологуба, Івана Дубового та Юрія Матвіїва.

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2004 року народження) вирушила до Туреччини. Там синьо-жовті проведуть міні-збір і візьмуть участь у турнірі «Кубок Егейського моря».

Збірні U-16, розподілені на дві групи, зіграють за коловою системою, а потім залежно від місць, які посядуть у своїх квартетах, розіграють перше, третє, п’яте й сьоме місця.

Група -А-
Туреччина, Ірландія, Косово, Танзанія.

Група -В-
Україна, Албанія, Північна Македонія, Південна Корея.

РОЗКЛАД МАТЧІВ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ:

15.01.2020
Україна – Південна Корея (13:00)

17.01.2020
Україна – Албанія (15:30)

19.01.2020
Північна Македонія – Україна (13:00)

21.01.2020
Матч за 7-е місце (13:00)
Матч за 5-е місце (13:00)
Матч за 3-є місце (13:00)
Фінал (15:30)

Наведено київський час початку матчів.

СКЛАД ЮНАЦЬКОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ U-16:
• ВОРОТАРІ: Юрій-Володимир Герета («Карпати» Львів), Іван Дубовий («УФК-Карпати» Львів).

• ЗАХИСНИКИ: Даниїл Славов, Георгій Тимошенко (обидва – «ДЮСШ-11 Чорноморець» Одеса), Андрій Кітела, Назар Русяк, Богдан Слюбик (усі – «Карпати» Львів), Юрій Матвіїв («УФК-Карпати» Львів).

• ПІВЗАХИСНИКИ: Володимир Мельнічук («Чорноморець» Одеса), Єгор Ярмолюк («Дніпро»), Максим Луфаренко («ДЮСШ-11 Чорноморець» Одеса), Іван Варфоломєєв, Олег Федор, Роман Добрянський (усі – «Карпати» Львів), Микита Ситников, Роман Коренков (обидва – УФК «Дніпро»).

• НАПАДНИКИ: Денис Почапський («Шахтар» Донецьк), Даніель Ківінда («Дніпро»), Андрій Столярчук («Карпати» Львів), Вадим Сологуб («УФК-Карпати» Львів), Денис Вирич (УФК «Дніпро»).

За матеріалами: © УАФ