«КАРПАТИ» U-16 ПОЗМАГАЮТЬСЯ ЗА «ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2020»

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу U16new.jpg

Команда Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати», сформована з юнаків 2004 року народження позмагається за «Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2020», який відбуватиметься вже вп`яте.

У турнірі братимуть участь юнацькі команди U-16 професіональних  футбольних  клубів  України, УОР, УФК, СДЮШОР, ДЮСШ, ДЮФК у зазначеній віковій категорії, які  будуть розподіленні на групи за територіальним принципом.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Sklad-grup.jpg

Турнір пройде за змішаною системою у чотири етапи p 31 січня по 8-ме березня:

Перший етап (31 січня – 02 лютого) – групові змагання у підгрупах, 16 груп по 3-4 команди за територіальним принципом. Ігри проходять за коловою системою.

Другий  етап (08-09 лютого та 15-16 лютого) – 1/8 фіналу стикові  матчі з двох ігор вдома і на виїзді між командами, які посіли перші місця у групах.

Третій етап (22-23 лютого та 29 лютого-01 березня) – 1/4 фіналу стикові  матчі з двох ігор вдома і на виїзді між командами-переможцями другого етапу. Команда переможець стикових мат потрапляє до фінального турніру; 

Четвертий етап (06-08 березня) – фінальний турнір тривалістю три дні.

16-річні карпатівці потрапили до групи 6 і свої матчі на першому етапі проводитимуть з 1 по 3 лютого у Львові. Серед суперників земляки із ФК «Львів» та «Динамо», а також  івано-франківське «Прикарпаття». Саме із прикарпатцями хлопці старшого тренера карпатівців U-16 Віталія Пономарьова й проведуть першу гру, яка відбудеться 31 січня. Календар наступних матчів: 1 лютого – проти львівського «Динамо» і 2 лютого – проти ФК «Львів».

Ось список заявлених на груповий турнір гравців ДЮФШ «Карпати»:
воротарі: Герета Юрій-Володимир, Ярош Микола;
польові гравці: Башлаєв Сергій, Бобик Матвій, Важинський Юрій, Варфоломєєв Іван, Вербінський Денис, Гайдамаха Олег, Горін Назар, Дерещук Назарій, Добрянський Роман, Іванюк Ігор. Кітела Андрій, Кузьмич Денис, Петришин Вадим, Русяк Назар, Слюбик Богдан, Согор Назар, Столярчук Андрій, Товарницький Олексій, Федор Артур, Федор Олег, Холод Віталій, Янко Матвій, Сімашко Юрій.

Юрій МИХАЛЮК