XXI МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА. НА СТАРТІ «КАРПАТИ» U-17 ЗІГРАЮТЬ З ДАВИДІВСЬКИМ «КОРМІЛОМ»

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу U17new.jpg

Львівська Асоціація футболу затвердила склад учасників XXI традиційного зимового турніру, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста.

Цього року в Меморіалі Юста за трофей змагатиметься рекордна кількість команд – 64. Вони, згідно з командним рейтингом за минулий сезон, поділені на 16 підгруп по 4 в кожній. Раніше найбільше учасників турніру було у 2017-му році – 60.

Відповідно до регламенту, після групового етапу, що пройде за одноколовою системою, з кожної групи до 1/16 фіналу вийдуть по два найкращі колективи.

В разі рівної кількості очок місця визначаються наступним чином: 
а) за результатами очних протистоянь; 
б) за найбільшою кількістю перемог у всіх матчах; 
в) за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів у всіх матчах; 
г) за найбільшою кількістю забитих м’ячів у ворота суперників; 
ґ) за найменшою кількістю дисциплінарних проступків (попередження – 1 бал, вилучення – 5 балів).

За абсолютної рівності всіх перелічених вище показників місця команд визначатимуться жеребкуванням.

На груповому етапі загалом заплановано провести 96 матчів (із 22-го січня по 23-тє лютого) і 31 на стадії плей-оф (1/16 фіналу – 29-го лютого-1-го березня, 1/8 фіналу – 7-8-го березня, чвертьфінал – 14-15-го березня, півфінал – 18-го березня, фінал – 21-го березня).

Серед цьогорічних учасників Меморіалу Юста 3 професіональні команди: тернопільська «Нива» з Другої української ліги, «Карпати U-19» і ФК «Львів U-19» з юніорської першості України.

Окрім команд зі Львова і Львівщини, зіграють представники Тернопільщини: чинний друголіговий «зимовий чемпіон» «Нива» (Тернопіль) і чинний чемпіон Тернопільської області – великогаївський «Агрон-ОТГ».

Колоритним є колектив ультрасів львівських «Карпат». які другий рік поспіль вирішили спробувати свої сили в Меморіалі Юста.

Також до участі в цьогорічному турнірі пам’яті Ернеста Юста долучилися команди з чемпіонатів Стрийського, Жовківського, Пустомитівського, Городоцького, Мостиського і Кам’янко-Бузького районів.

ДЮФШ «Карпати» на цих змаганнях вже звично представлятиме найстарша команда школи – U-17. Хлопці старшого тренера Івана Шуги виступатимуть у групі «3», де їхніми суперниками будуть: «Юність» (Верхня/Нижня Білка); «Корміл» (Давидів) та ФК «Миколаїв-2» (Миколаїв).

Стартуватимуть на Меморіалі Ернеста Юста 17-річня юнаки Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» проти «Корміла» з Давидова. Відбудеться цей поєдинок вже у найближчу неділю, 2 лютого, на полі УФК. Початок матчу о 14 год.

Нагадаємо, що у другому за ліком розіграші Меморіалу Юста у 2001 році, переможцем цих змагань були львівські «Карпати».

До Вашої уваги склад груп цьогорічного турніру пам’яті Ернеста Юста
(поєдинки відбуватимуться на штучних футбольних полях стадіонів «Сокіл», «Академія футболу», «Школяр» у Львові, стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках та на «Арені-Довге» в Довгому Стрийського району).

ГРУПА 1
«Нива» (Тернопіль)
«Високий Замок» (Львів)
«УФК-Карпати U-17» (Львів)
«Динамо U-19» (Львів)

ГРУПА 2
ФК «Львів U-19»
«Шахтар» (Червоноград)
«Вишня» (Судова Вишня)
«Берізка» (Підберізці)

ГРУПА 3
«Юність» (Верхня/Нижня Білка)
«Корміл» (Давидів)
ФК «Миколаїв-2» (Миколаїв)
«Карпати» U-17 (Львів)

ГРУПА 4
ФК «Миколаїв»
«Сокіл» (Золочів)
«Жупан» (Винники)
«Нива» (Арламівська Воля)

ГРУПА 5
СКК «Демня»
ФОК «Городок»
«Сокіл» (Великі Глібовичі)
«Сокіл» (Дуліби, Жидачівський р-н.)

ГРУПА 6
«Фенікс-Стефано» (Підмонастир)
ФСК «Яворів»
«Старт» (Розворяни)
ФК «Городжів»

ГРУПА 7
ЛСК «Погонь»
«Сокіл» (Сокільники)
«Карпати» (Кам’янка-Бузька)
«Нива» (Дубляни)

ГРУПА 8
«Гірник» (Новояворівськ)
«Темп» (Відники)
ФК «Пустомити»
ФК «Запитів»

ГРУПА 9
ФК «Самбір»
«Лео-Кераміка» (Львів/Неділиська)
«Босота» (Чорнушовичі)
«Зоря» (Керниця)

ГРУПА 10
«Юність» (Гійче/Куликів)
«Легінь» (Брюховичі)
«Ультрас Карпати» (Львів)
«Богун» (Підзвіринець)

ГРУПА 11
«Агрон-ОТГ» (Великі Гаї, Тернопільська обл.)
«Сокаль-Датський текстиль»
ФК «Львів U-17»
ФК «Щирець»

ГРУПА 12
«Карпати U-19» (Львів)
«Шпіляри» (Львів)
«СДЮШОР-4» U-17 (Львів)
«Lion» (Львів)

ГРУПА 13
«Юність-2» (Верхня/Нижня Білка)
«Галичина» (Великий Дорошів)
«Ураган» (Раденичі)
«Темп» (Гірське)

ГРУПА 14
МФК «Галичина» (Дрогобич)
«Стрілець» (Стрілки)
ФК «Ходорів/Вовчатичі»
«УГВ-Сервіс» (П’ятничани)

ГРУПА 15
«Кар’єр/Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір)
СК «Нафтовик» (Борислав)
«Тартак» (Підбуж)
«Газовидобувник» (Вівня)

ГРУПА 16
СКК «Пісочна»
СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів)
«Кохавинка» (Гніздичів)
«Гарт» (Дуліби, Стрийський р-н.)

ОСЬ ПЕРЕЛІК УСІХ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ФІНАЛІСТІВ ТУРНІРУ, ПРИСВЯЧЕНОГО ПАМ’ЯТІ ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ ЕРНЕСТА ЮСТА (2000-2019)

Рік К-сть 
команд
Переможець Фіналіст Результат
2000 8 «Динамо» Львів «Цементник-Хорда» Миколаїв 3-1
2001 12 «Карпати» Львів СКА «Орбіта» Львів 1-0
2002 15 «Рава» Р.Руська «Карпати» Трускавець 1-1, п.4-2
2003 16 «Нафтовик» Долина «Техно-Центр» Рогатин 2-1
2004 12 «Рава» Р.Руська «Карпати-2» Львів 1-0
2005 15 «Рава» Р.Руська «Нафком-Академія» Бровари 2-1
2006 12 «Карпати» К.Бузька «Карпати-2» Львів 0-0, п.3-2
2007 20 «Нива» Тернопіль «Сокіл» Суховоля 4-1
2008 18 «Галичина» Львів «Княжа» Добромиль 2-0
2009 28 «Шахтар» Червоноград «Газовик-Хуртовина» Комарно 4-3
2010 28 «Карпати» К.Бузька ФК «Куликів» 1-0
2011 36 «Кар`єр» Торчиновичі ФК «Куликів» 1-1, п.4-3
2012 40 «Рух» Винники «Карпати-2» Львів 1-0
2013 48 «Рух» Винники ФК «Миколаїв» 3:0
2014 28 «Рух» Винники СКК «Демня» 2:1
2015 32 «Скала» Стрий СКК «Демня» 2:1
2016 48 «Скала» Стрий «Погонь» 3:0
2017 60 «Рух» Винники СКК «Демня» 3:2
2018 57 «Юність» Верхня Білка ФК «Миколаїв» 3:0
2019 56 СКК «Демня» «Юність» Верхня Білка 3:1

Наша довідка.

Ерне́ст Е́рвінович Юст (угор. Juszt Ernő, словац. rnest Just, *  17 червня 1927, Дерегньє, Чехословаччина — † 21 квітня1992, Печ, Угорщина) — український футболіст та тренер угорського походження.

Найвидатніший наставник в історії львівських «Карпат» — здобув з командою Кубок СРСР 1969, грав у Кубку володарів кубків, вивів колектив до всесоюзної вищої ліги і двічі посідав там 4 місце — 1976 (весна) та 1976 (осінь), що стало найвищим досягненням львівської команди за всі роки. Майстер спорту СРСР, заслужений тренер УРСР (з 1970).

Від 1940 до 1946 року виступав за «УАК» (Ужгород), у 1947–1948 і 1959 роках — за «Спартак» (Ужгород), від 1949 до 1958 року — за «Динамо» (Київ). У складі киян здобув Кубок СРСР (1954) і «срібло» чемпіонату СРСР (1952). Загалом у вищій лізі СРСР зіграв 123 матчі, забив 1 гол.
Закінчив Київський інститут фізкультури.

Кар’єра тренера
1960–1961 — тренер «Верховини» (Ужгород)
1962 — тренер «Авангарду» (Тернопіль)
1963–1968, 1973 — тренер «Карпат» (Львів), працював у команді із часу заснування клубу.
1969–1971 та 1974–1978 — головний тренер «Карпат»
1972–1973 та 1978–1987 — тренер Львівського спортінтернату.

Титули та досягнення

Гравець
Кубок СРСР: 1954

Головний тренер
Кубок СРСР: 1969

Меморіал Ернеста Юста
З 2000 року Федерація футболу Львівської області проводить щорічний турнір пам’яти Ернеста Ервіновича Юста. Зазвичай він проходить у січні—березні.

Юрій МИХАЛЮК