«ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2020».  ВАГОМА ЗАЯВКА НА ПЕРЕМОГУ В ГРУПІ

1 лютого 16-річні вихованці Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» провели другий матч у рамках розіграшу «Зимового Кубку ДЮФЛУ – 2020», організатором якого є Дитячо-Юнацька Футбольна Ліга України» та та Українська Асоціація футболу.

Услід за івано-франківським «Прикарпаттям», міць школярів «Карпат» сповна відчули на собі львівські динамівці, які напередодні зуміли відстояти нічию у матчі проти ФК «Львів».

Цього разу чуда не сталося і хлопці старшого тренера Віталія Пономарьова «відвантажили» супернику чотири «сухі» голи. Протрималися динамівці до 27-ї хвилини, коли зелено-білі» провели блискучу триходівку, яка розпочалася довгим пасом з правого флангу на дальню стійку, де несподівано опинився… правий оборонець «Карпат» Андрій Кітела, який скинув круглого під удар Артуру Федору, який холоднокровно пробив повз голкіпера.

Другий тайм пройшов за цілковитої переваги карпатівців, які ще тричі вразили ворота суперника. Причому всі вони відбулися впродовж десяти хвилин: з 48-ї по 58-му. Спочатку карпатівці розіграли стандарт на лівому фланзі і Добрянський м’яко подав у центр воротарського майданчика, де першим на м’ячі був Матвій Бобик. Центрфорвард «Карпат» вже через чотири хвилини забив вдруге. Відзначимо при цьому Назара Русяка, який чудовою передачею вивів партнера віч-на-віч.

А остаточну крапку в матчі поставив Андрій Столярчук, якому вдався суперудар на виконання в дальній верхній кут на 58-й хвилині. У підсумку друга поспіль перемога «зелено-білих» і знову обійшлося без пропущених м`ячів.

В іншому матчі групи господарі ФК «Львів» переграв «Прикарпаття» – 3:1. І тепер хто ж стане переможцем групи дізнаємося завтра, 2 лютого, коли в очному протистоянні на стадіоні «Сокіл» зіграють «Карпати» та ФК «Львів». Школярів «Карпат» влаштує й нічия… Початок зустрічі о 14 годині.