МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА: 17-РІЧНІ ЮНАКИ «КАРПАТИ» СТАРТУВАЛИ З РОЗГРОМНОЇ ПЕРЕМОГИ

2-го лютого свій дебютний поєдинок у груповому етапі 21-го за ліком цьогорічного Меморіалу Ернеста Юста провели 17-річні юнаки Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» проти аматорської команди «Корміл» із Давидова, яка торік стала шостою у першості Львівської області серед команд Першої ліги.

Підопічні Івана Шуги стартували у турнірі із розгромної перемоги над суперником, забивши три «сухі» м’ячі, при цьому ще й не реалізували 11-метровий штрафний удар. На 20-й хвилині команда з Давидова порушила правила у власному штрафному майданчику проти Дмитра Шостака, однак наш збірник з позначки не зміг переграти воротаря «Корміла». І все ж ще до перерви карпатівці повели в рахунку. Цей гол самотужки організував Назарій Федурко, який піхопив круглого і з містившись у центр влучно пробив – 1:0.

Автор першого першого голу – Назар Федурко

Після перерви «дубль» на свій рахунок записав нападник Богдан Литвиненко, двічі вразивши ворота суперника на 55-й та 80-й хвилинах. В підсумку впевнена і заслужена перемога 17-річних карпатівців – 3:0.

Автор «дубля» – Богдан Литвиненко

Турнір Ернеста Юста
Груповий етап. Група «3».

02.02.2020, 14:00, м. Львів, ст. УФК
ДЮФШ «Карпати» (Львів) U-17 – ФК «Корміл» (Давидів)3:0
Голи: Назарій Федурко (35), Богдан Литвиненко (55, 80).
На 20-й хв. Дмитро Шостак не реалізував пенальті (воротар).

Наступну зустріч у рамках Меморіалу Ернеста Юста у групі «3» 17-річні карпатівці проведуть у найближчі суботу або неділю проти «Юності» (Верхня/Нижня Білка). Дата та початок матчу ще уточняються.