«ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2020». «КАРПАТИ» ВИХОДЯТЬ ДО НАСТУПНОГО РАУНДУ

2 лютого команда Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» U-16 провела останній матч групового турніру в «Зимовому Кубку ДЮФЛУ-2020». Цього разу вихованці тренера Віталія Пономарьова зустрічалися проти земляків з ФК «Львів».

У цьому матчі вирішувалася доля першого місця у групі. У двох попередніх зустрічах у групі «зелено-білі» двічі перемагали із загальним рахунком – 6:0, а от «золоті леви» мали в своєму доробку по одній перемозі та нічиїй. Тож господарям групи «6» (нагадаю, що всі поєдинки відбувалися на полі зі штучним покриттям стадіону «Сокіл» у Львові) для того щоб посісти перше місце у групі і вийти до другого атапу, необхідно було лише перемагати.

Однак як показала звітна гра ФК «Львів» нічого не зміг протиставити нашій команді, яка здобула третю поспіль перемогу і знову не пропустила жодного голу у власні ворота. Ще до перерви карпатівці провели два м`ячі. На 8-й хвилині рахунок відкрив Матвій Бобик, який в один дотик замкнув простріл з лівого флангу Добрянського. Подвоїв рахунок Артур Федор, якого вертикальною передачею вивів по центру на побачення з голкіпером Столярчук.

Вже після перерви рахунок до розгромного довів гравець, що вийшов на заміну Назар Согор, якому вдався більярдний удар з лівого флангу в дальній нижній кут. А скільки ще було не використаних моментів…

У підсумку впевнена перемога школяів «Карпат», які тепер у стикових матчах зіграють внутрішнє карпатівське дербі проти «УФК-Карпати». Саме «академіки» «Карпат» стали переможцями групи «5». Перший стиковий матч заплановано на 7 або 8 лютого. Матч-відповідь – за тиждень.