МНОГАЯ ЛІТ!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу tlumak.jpg

Сьогодні, 7 лютого, свій 43-й день народження відзначає тренер Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» Іван Шуга, який займається з командою U-17 2003 року народження, котра є лідером у своїй групі після осінньої частини чемпіонату ДЮФЛ України, а окрім того ще є тренером філії у Дублянах.

Що ж до футбольної кар’єри Івана Шуги, який починав знайомство з футболом у рідному Закарпатті, а продовжив у львівському УФК, то він пограв у різних лігах чемпіонату України – і у другій, і в першій, і у вищій. Зокрема, на найвищу рівні виступав за кіровоградську «Зірку», «Сталь» з Алчевська, маріупольський «Іллічівець» та ужгородське «Закарпаття». Також є в послужному списку Івана Семеновича виступи за стрийську «Скалу» (тут розпочинав професійну кар’єру у сезоні 1993/1994 рр.), львівський ЛАЗ, комарненський «Газовик» та луганську «Зорю». Всього в професійному футболі він провів 362 поєдинки, в яких відначився 19 голами. А повісивши бутси на цвях, передає свій досвід юному поколінню. 

З нагоди Дня народження весь колектив ДЮФШ «Карпати» зичить Івану Семеновичу міцного здоров’я, сімейного щастя, матеріального достатку, а також терпіння і подальших успіхів у роботі з молодими карпатівцями. 

Нехай щастить і многая літа!

З повагою колектив ДЮФШ «Карпати»