«ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2020». 1/8 ФІНАЛУ. ПЕРШЕ ПРОТИСТОЯННЯ ЗА ДЮФШ «КАРПАТИ»

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lu16-5.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lu16-12.jpg

У суботу, 8-го лютого, відбувся перший матч 1/8 фіналу щорічного «Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України» між двома командами структури ФК «Карпати» вікової категорії U-16.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lu16-13.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lu16-2.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lu16-3.jpg

О 13 годині 30 хвилин на полі зі штучним покриттям Училища фізичної культури зійшлися «УФК-Карпати», які були найсильнішими у групі «5» та вихованці Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати», що не мали рівних у групі «6». Фінальний свисток арбітра Богдана Грися зафіксував перемогу «школярів» над «академіками» з рахунком – 1:0. Долю матчу вирішила виконавська майстерність центрального півзахисника гостей Олега Федора, який наприкінці першого тайму заробив і сам реалізував штрафний удар в метрах 20-ти від воріт майже по центру, спрямувавши круглого у правий від воротаря верхній кут. Гол-красень! До речі. Ситуація повторилася і в другому таймі, коли господарі знову завалили на газон Олега Федора, однак цього разу штрафний взявся виконувати Назарій Русяк і після його удару м’яч влучив у «стінку».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lu16-9.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lu16-14.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lu16-8jpg.jpg

Були ще й інші нагоди у ДЮФШ «Карпати», зокрема, після кутового не вийшов вирішальний удар у Слюбика, якого «забули» на дальній стійці, та під час однієї з контратак. Господарі також мали дві нагоди і обидві після подач з кутового, але відзначитися забитими м’ячами більше не судилося нікому.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lu16-6.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lu16-7.jpg

Отже, перше з двох запланованих протистоянь тренерів Віталія Лобасюка та Віталія Пономарьова завершилося на користь ДЮФШ «Карпати». Матч-відповідь – за тиждень, 15 лютого. Нагадаю, що у чвертьфіналі переможець цієї пари зустрінеться з тріумфатором пари МФА (Мукачево, Закарпатська обл.) – «Поділля» (Хмельницький).

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lu16-4.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lu16-1.jpg