МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА: «КАРПАТИ» U-17 ПОСТУПИЛИСЯ ЧЕМПІОНАМ ОБЛАСТІ

8-го лютого свій другий поєдинок у груповому етапі 21-го за ліком цьогорічного Меморіалу Ернеста Юста провели 17-річні юнаки Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати». Суперником нашої команди був чемпіон Львівщини за підсумками минулорічного сезону ФК «Юність» (Верхня/Нижня Білка).

Після розгромної перемоги на старті змагань у поєдинку проти давидівського «Корміла» (3:0), на підопічних Івана Шуги чекав куди серйозніший суперник. До того ж наші хлопці змушені були грати без лідерів Віталія Романа та Дмитра Шостака, які цими днями у складі збірної України перебувають в Іспанії. Через травми та хвороби не змогли вийти на поле ще ряд виконавців. У підсумку дива не сталося: діючі чемпіони Львівщини здобули перемогу – 3:1.

Вплинув на кінцевий рахунок й швидкий гол, який провели суперники вже на перших хвилинах зустрічі. До перерви у ворота юних карпатівців влетів ще один м’яч внаслідок прикрого автоголу.

У другій сорокап’ятихвилинці «зелено-білі» здавалося повернули інтригу, після того, як Максим Марич, виконуючи навісну подачу, несподівано закинув круглого за комірець голкіперу «Юності». Однак майже одразу команда з Пустомитівщини відзначилася втретє, вдало виконавши удар зі штрафного.

Турнір Ернеста Юста
Груповий етап. Група «3». 2-й тур.

08.02.2020, 17:00, м.  Львів, ст. «Школярик».
ДЮФШ «Карпати» (Львів) U-17 – ФК «Юність» (Верхня/Нижня Білка)1:3
Гол у «Карпат»: Максим Марич.

Тепер наша 17-річна команда готуватиметься до старту в «Зимовому Кубку ДЮФЛУ-2020 серед юніорів». Перша гра відбудеться в найближчу п’ятницю, 14 лютого, проти івано-франківського «Прикарпаття». Початок гри на стадіоні «Сокіл» у Львові о 13 годині.

А заключну третю зустріч у рамках Меморіалу Ернеса Юста у групі «3» 17-річні карпатівці проведуть  проти ФК «Миколаїв-2». Дата та початок матчу ще уточняються.