«КАРПАТИ» U-17 ТАКОЖ ПОЗМАГАЮТЬСЯ ЗА «ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2020»

Найстарша команда Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати», сформована з юнаків 2003 року народження, як і наша 16-річна команда, також стартувала у «Зимовому  Кубку ДЮФЛУ-2020» проте серед юніорських колективів. Цьогоріч змагання для 19-річних, організаторами яких є ДЮФЛУ та Українська Асоціація Футболу, проводитимуться втретє.

Участь у турнірі серед 19-річних беруть юнаки,  які народилися 1-го та після 1-го січня  2001 р. та  3 гравці, які народилися 1-го та після 1–го січня 2000 р. До участі у змаганнях U-19 допускаються й футболісти вікової категорії U-17 (2003 р.н.). У турнірі братимуть участь команди  юніорів  професіональних  футбольних клубів України, УОР, УФК, СДЮШОР, ДЮСШ, ДЮФК у зазначеній віковій категорії, які будуть розподіленні на групи за територіальним принципом.

Турнір пройде за змішаною системою у три етапи з 14 лютого по 15 березня 2020 р.

–  І етап: матчі у групах: 14-23 лютого 2020 р.: 8 груп по 3-4 команди за територіальним принципом. Ігри проходять за коловою системою.

–  ІІ етап: 1/4 фіналу: стикові матчі  (з двох ігор)  між  командами,  які  посіли перші місця у групах. Стикові ігри відбудуться за територіальним  принципом. Господар стикової гри відзначається жеребом.  Команда переможець стикового матчу потрапляє  у фінальний турнір.

29.02-01.03.2020 — перші матчі, 07-08.03.2020 — матчі-відповіді:
Переможець групи 1 — переможець групи 4
Переможець групи 2 — переможець групи 3
Переможець групи 5 — переможець групи 6
Переможець групи 7 — переможець групи 8

–  ІІІ етап: фінальна частина тривалістю 3 дні.

14.03.2020 — 1/2 фіналу

15.03.2020 — матч за 3-є місце

15.03.2020 — фінальний матч

Список усіх груп першого етапу команд U-19:

17-річні вихованці ДЮФШ «Карпати» потрапили до групи «8» і свої матчі на першому етапі проводитимуть з 14 по 16 лютого у Львові. Зауважимо, що змагання у інших семи групах на першому етапі відбуватимуться протягом 21-23 лютого. Перенесення на більш ранній термін у групі «8» викликане проханням ФК «Львів», команда U-17 якого у двадцятих числах лютого братиме участь в одному з міжнародних турнірів. А серед суперників вихованців ДЮФШ «Карпати» на першому етапі: господарі – ФК «Львів» U-17, а також дві команди з Івано-Франківська: «Ніка» та «Прикарпаття» U-17. Саме з однолітками з «Прикарпаття» хлопці старшого тренера Івана Шуги та тренера Василя Леськіва й провели першу гру, яка відбулася 14 лютого на полі зі штучним покриттям стадіону «Сокіл» у місті Лева.

Фінальний свисток арбітра зустрічі Сергія Валенка зафіксував мінімальну перемогу карпатівців – 2:1, хоча цей підсумок міг бути значно більшим на користь «зелено-білих», які впродовж усього ігрового часу володіли значною ігровою і територіальною перевагою, проте у завершальній стадії підводила реалізація.

Рахунок у матчі відкрив на 15-й хвилині Денис Яців, який в один дотик замкнув простріл з лівого флангу. Прикарпатцям вдалося відігратися не без помилки нашого голкіпера Віктора Фуріва, котрий не зумів впоратися з дальнім ударом на 27-й хвилині. Проте після перерви карпатівці довели свою перевагу, швидко розігравши штрафний на 72-й хвилині і Максим Вадовський, який вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок зустрічі.

Подаємо календар двох матчів групового турніру, що залишилися, де змагатимуться «Карпати» U-17: 15 лютого «зелено-білі» зіграють проти ФК «Львів» U-17 (початок матчу о 12 год.), а 16 лютого у заключному матчі проти «Ніки» (початок – о 14 годині).

Якщо ж нашій команді вдасться посісти тут перше місце, то на другому етапі вона поміряється силами з переможцем групи «7», де беруть участь дві команди з Вінниці: «Нива» та «Прем`єр-Нива» U-17, чернівецька «Буковина» і хмельницьке «Поділля».