«ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2020». 16-РІЧНІ ВИХОВАНЦІ ДЮФШ «КАРПАТИ» ВИХОДЯТЬ ДО ЧВЕРТЬФІНАЛУ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу po-08.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу po-01.jpg

У суботу, 15-го лютого, відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу щорічного «Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України» між двома командами структури ФК «Карпати» вікової категорії U-16.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу po-02.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу po-04.jpg

О 14 годині на полі зі штучним покриттям цього разу стадіону «Школярик» у місті Лева вдруге зійшлися вихованці Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» та «УФК-Карпати».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу po-03.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу po-05.jpg

У першому матчі, який відбувався тиждень тому на полі УФК, перемогу святкували школярі, завдяки єдиному голу Олега Федора. З таким самим рахунком і знову на користь вихованців старшого тренера Віталія Пономарьова та тренера Назара Савицького, завершилося і друге протистояння принципових суперників.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу po-09.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу po-10.jpg

Долю матчу вирішила виконавська майстерність лівого захисника ДЮФШ «Карпати» і збірної України Юрія Важинського, який на 13-й хвилині майстерно ударом на виконання спрямував круглого у дальній верхній кут, принісши тим самим бажану перемогу.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу po-14.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу po-07.jpg

У подальшому «академіки» робили багато спроб, щоб змінити хід подій на полі, однак безуспішно.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу po-12.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу po-11.jpg

Таким чином, вихованці ДЮФШ «Карпати» вийшли до чвертьфіналу, де поміряються силами з мукачівською МФА, яка за сумою двох матчів виявилася сильнішою за хмельницьке «Поділля». Чвертьфінали, як і матчі 1/8 фіналу, складатимуться з двох поєдинків і відбудуться 22-23 лютого та 29 лютого-01 березня. Команда переможець стикових матчів 1/4 фіналу потрапляє до фінального турніру.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу po-13.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу po-06.jpg