«ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2020 CЕРЕД U-19». ДО ДРУГОЇ ПЕРЕМОГИ ПОСПІЛЬ ЗАБРАКЛО КІЛЬКА СЕКУНД…

15 лютого 17-річні вихованці Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» провели другий матч у рамках розіграшу «Зимового Кубку ДЮФЛУ – 2020» серед юніорських команд, організатором якого є Дитячо-Юнацька Футбольна Ліга України» та та Українська Асоціація Футболу.

Після перемоги на старті групового турніру над івано-франківським «Прикарпаттям» (2:1), черговим суперником команди Івана Шуги були господарі групи – однолітки з ФК «Львів».

До 90-ї хвилини карпатівці вели в рахунку, завдяки голу Нікіти Рогачова на 30-й хвилині, коли він з другої спроби таки спрямував круглого у ворота. Сталося це після того, як «зелено-білі» заробили штрафний на лівому фланзі. Назарій Федурко подав у центр штрафного майданчика, де перший удар головою нашого гравця голкіпер городян парирував, однак Рогачов був першим на добиванні.

Були й інші моменти біля воріт ФК «Львів», чого не скажеш про господарів, які впродовж матчу так і нічого небезпечного біля воріт «Карпат» так і не створили. І лише на останніх секундах зустрічі господарям поля вдалася атака правим флангом, і після прострілу м`яч таки закотився у сітку Ореста Луки, який захищав ворота нашої команди.

І тепер хто ж стане переможцем групи дізнаємося завтра, 16 лютого, коли в очному протистоянні на стадіоні «Сокіл» (початок зустрічі о 14 годині) зіграють «Карпати» та івано-франківська «Ніка», яка в цей же день розгромила «Прикарпаття» – 5:1. Після двох ігрових днів і в карпатівців, і в івано-франківців по 4 очки, але різниця забитих і попущених м`ячів краща у «Ніки», тому нашу команду влаштовує лише перемога.