«ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2020 CЕРЕД U-19».  «КАРПАТИ» U-17 ВИХОДЯТЬ ДО НАСТУПНОГО РАУНДУ

16 лютого найстарша команда Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» U-17 провела останній матч групового турніру в «Зимовому Кубку ДЮФЛУ-2020» серед юніорів, організатором якого є Дитячо-Юнацька Футбольна Ліга України» та та Українська Асоціація Футболу. Цього разу вихованці старшого тренера Івана Шуги зустрічалися проти івано-франківської  «Ніки» U-19.

Перед звітним матчем у турнірній таблиці групи «8» склалася така ситуація, що одразу три команди могли розраховувати на вихід до другого етапу – чвертьфінальних поєдинків. Тому, щоб вийти до 1/4 фіналу і «Карпатам», і «Нікі» необхідно було перемагати, а в разі нічиєю, до наступного раунду виходив би ФК «Львів», який в цей же день розгромив івано-франківське «Прикарпаття» – 8:1. В разі нічиєї всі команди мали би по 5 пунктів, однак городяни зі Львова за найкращою різницею забитих і пропущених м’ячів, посіли б першу сходинку.

Найкраще своїм шансом скористалися вихованці ДЮФШ «Карпати», які з перших хвилин заволоділи ігровою та територіальною ініціативою і не давали жодного шансу супернику, який, до речі, за підсумками осінньої частини посідає третє місце в своїй групі «1» Першої ліги чемпіонату України серед команд U-19, відстаючи від лідера вінницької «Ниви» лише на два очки. І не дивно, що вже на 19-й хвилині «зелено-білі» повели в рахунку. Творцями голу стала пара Денис Підгурський та Дмитро Шостак. Перший, отримавши круглого на підступах до штрафного майданчику, сміливо пішов в обіграш проти кількох візаві і м’яко виклав смугастого на голову Дмитру Шостаку, який холоднокровно переправив смугастого у ворота. Одразу після забитого голу наш збірник попросив заміну, відчувши проблеми з коліном…

Друге взяття воріт відбулося вже у другій 45-хвилинці. На 53-й хвилині Назарій Федурко заробив штрафний поблизу правої бровки. До м’яча підійшов Нікіта Бахмат і дивовижним за виконанням ударом спрямував круглого у дальню «дев’ятку». Цікаво, що це був перший дотик до м’яча нашого півзахисника, адже він вийшов на заміну десь хвилину перед цим. На цьому інтрига закінчилася, адже одні не могли нічого протидіяти, а інші – не хотіли…

У підсумку – 2:0 і вихованці ДЮФШ «Карпати» вийшли до чвертьфіналу, де поміряються силами з переможцем групи «7», де брали участь дві команди з Вінниці: «Нива» та «Прем`єр-Нива» U-17, чернівецька «Буковина» і хмельницьке «Поділля». Господар стикової гри визначиться жеребом. Перший стиковий матч заплановано на 29 лютого або 1 березня. Матч-відповідь – за тиждень. Команда переможець стикового матчу потрапляє  у фінальний турнір, де чотири найкращі команди-переможці чвертьфіналів й розіграють звання володаря «Зимового Кубку ДЮФЛУ-2020» серед юніорів.