«ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2020». 16-РІЧНІ КАРПАТІВЦІ ЗРОБИЛИ ПЕРШИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ДО ФІНАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ

У суботу, 22-го лютого, відбулися перші матчі 1/4 фіналу щорічного «Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України» серед вікової категорії U-16.

В одному з них о 14 годині на полі зі штучним покриттям львівського стадіону «Школяр» зійшлися вихованці Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» та МФА з Мукачевого. Перше протистояння цих команд закінчилося впевненою перемогою вихованців Віталія Пономарьова з рахунком – 3:1. І треба зазначити, що цей результат не сповна відображає ту перевагу, якою впродовж матчу володіли «зелено-білі». За весь ігровий час «школярі» «Карпат» створили багато гольових моментів, однак реалізували лише три і це при тому, що ще й не реалізували 11-метровий штрафний удар…

Господарі поля вже у дебюті зустрічі повели в рахунку. На 5-й хвилині Юрій Важинський з лівого флангу навісив у центр штрафного майданчика, де верхову боротьбу виграв Олег Федор, який з перших хвилин за відсутності Матвія Бобика та Артура Федора, грав на позиції центрфорварда. Удар у нашого гравця не вийшов, проте м’яч відлетів праворуч, де першим на добиванні був Андрій Столярчук, який і увігнав круглого під поперечку – 1:0. Забігаючи наперед зазначимо що в подальшому Столярчук один міг забити принаймні ще три м’ячі, однак в завершальній фазі діяв не надто вдало…

На 22-й хвилині гості відігралися. Сталося це після подачі з кутового. Наша команда вже вкотре пропускає після стандарту… Цей гол дещо додав наснаги закарпатцям проте ненадовго. Карпатівці швидко повернули ігрову та територіальну перевагу і наприкінці першої 40-хвилинки заробили право на пробиття пенальті, після того як гості не за правилами повелися проти Добрянського. До 11-метрової позначки підійшов Віталій Холод, проте пробив невдало: несильно і низом просто по центру, тому воротареві МФА вдалося парирувати удар нашого центрального захисника.

Ледь розпочався другий тайм, як «зелено-білі» знову вийшли вперед. Героєм епізоду став Олег Федор, який вдало розпорядився м’ячем на лівій половині штрафного майданчика МФА, влучно пробивши у верхній ближній кут. Цей гол помітно надломав мукачівців, які в подальшому більше думали як не пропустити ще, аніж забити. Проте втримати одном’ячевий гандикап гостям не вдалося. На 67-й хвилині господарі забили втретє після розіграшу кутового. Творцями голу стали два захисники «Карпат» Юрій Важинський та Богдан Слюбик. Перший навісив з правого кута на дальню стійку, де суперники забули нашого збірника, який і влучним ударом головою встановив остаточний рахунок зустрічі.

Чи вистачить двом’ячевої переваги хлопцям Віталія Пономарьова для того щоб вийти до четвірки найкращих команд України, яка у фінальній частині розіграє звання переможця турніру, дізнаємося за тиждень, 29 лютого, у матчі-відповіді, який розпочнеться о 14-й годині на полі стадіону «Виноградар» у с. Середне Ужгородського району.