«КАРПАТИ» U-12 – ДРУГІ НА МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ У МІНСЬКУ

24 лютого в мінському футбольному манежі ФК «Динамо» завершився традиційний дитячий турнір «Dinamo Cup-2020» для футболістів 2008 та 2010 р.н.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу minsk1.jpg

У змаганях по 2008 року (U-12) брало участь 16 команд (чотири групи по 4 команди), по 2010 (U-10) – дванадцять (три групи по чотири команди). В обох вікових категоріях були представлені  вихованці ДЮФШ «Карпати» під керівництвом старших тренерів, відповідно, Назара Савицького та Дмитра Лапицького.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу minsk4.jpg

Повний склад учасників «Dinamo Cup-2020»
серед команд
U-12 (2008 р.н):

 Група «А»: «Динамо-Мінськ» (Білорусь), «Астана» (Нур-Султан, Казахстан), «Рига» (Латвія), «Юність» (Калінінград, Росія).

Група «В»: «Кайрат» (Алма-Ати, Казахстан), «Балтійська футбольна академія» (Вільнюс, Литва), РЦОР-БГУ (Білорусь), «Александрія» (Брест, Білорусь).

Група «С»: «Динамо-Москва» (Росія), «Карпати» (Львів, Україна), «Дніпро» (Могильов, Білорусь),  «Мінськ»-2 (Білорусь).

 Група «D»: «Мінськ», «Пахтакор» (Ташкент, Узбекистан), СДЮШОР-7 (Могильов, Білорусь), СДЮШОР-5 (Калінінград, Росія). 

Вдаліше на турнірі зіграли карпатівці 2008 року народження, які були беззаперечними лідерами своєї групи «С». Спочатку хлопці Назара Савицького розгромили дві команди з Білорусі: «Мінськ-2» (3:0) та могильовський «Дніпро» (3:0). Тому остання гра групового етапу проти московського «Динамо», яка відбувалася у другий ігровий день турніру з турнірної точки зору вже нічого не вирішувала, оскільки наша команда достроково посіла перше місце в групі. У грі проти москвичів наставник «Карпат» дав пограти тим, хто мав менше ігрової практики в попередніх поєдинках. Звідси й поразка – 0:1. Проте вже у наступній грі, яка відбулася в той же день в рамках чвертьфіналу «зелено-білі» переграли брестську «Александрію», яка посіла друге місце в групі «В» (1:0).

24 лютого, в останній ігровий день турніру, відбулися півфінальні матчі та фінал, після яких і визначилися підсумкові місця. «Карпати» (U-12) у півфіналі завдали поразки переможцю групи «D» – ташкентському «Пахтакору» (3:1). Перемога над узбецькою командою дозволила нашій команді вдруге на турнірі зіграти проти московського «Динамо»: тепер вже у вирішальній фінальній грі за звання переможця. Підсумок матчу – 0:2, отож «Карпати» – другі, а третім фінішував ташкентський «Пахтакор».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу minsk3.jpg

Після турніру організатори відзначили індивідуальними призами найкращих гравців. Приємно, що серед них і гравець «Карпат» Мухамед Джурабаєв, якого було визнано найкращим гравцем «Dinamo Cup-2020».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу minsk2.jpg

У турнірі команд 2010 року народження (U-10) вихованці Дмитра Лапицького посіли підсумкове шосте місце. А переможцями тут стали юні казахи з «Кайрата» (Алма-Ати), які у драматичному поєдинку переграли московське «Динамо» (3:2). «Бронза» у господарів змагань – мінського «Динамо».

Юрій МИХАЛЮК