«ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2020». 16-РІЧНІ КАРПАТІВЦІ ПОБОРЯТЬСЯ ЗА «БРОНЗУ» З «МЕТАЛУРГОМ»

7-го березня у критому манежі в Кончі-Заспі стартувала фінальна частина щорічного «Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України» серед вікової категорії U-16, у якій беруть участь чотири найкращі команди, що пройшли горнило перших трьох етапів цих престижних змагань, які цьогоріч проводяться вже вп`яте.

У цей день відбулися два півфінальні поєдинки. Першим о 12 годині на поле зі штучним покриттям вийшли вихованці ДЮФШ «Карпати» та Академії донецького «Шахтаря». Нагадаю, що саме ці дві команди торік улітку у фінальній частині чемпіонату ДЮФЛ України грали вирішальний матч за звання чемпіона України у своїй віковій категорії. Тоді фортуна посміхнулася молодим донеччанам, які на останніх секундах забили переможний гол. Цього разу знову перемога була за «Шахтарем», і знову з різницею в один м’яч. Загалом це був рівний матч, який сповна, якщо б не воля жеребу, міг стати окрасою фіналу. Перший тайм краще провели донеччани, які втілили свою невелику перевагу у два забиті голи.

Після перерви картина на полі помінялася. Вихованці старшого тренера 16-річних карпатівців Віталія Пономарьова додали, насамперед в атаці і невипадково один гол відквитали. Відзначився Олег Федор. Однак, на жаль, рахунок – 1:2 не змінився до фінального свистка.

У другому півфіналі, який розпочався одразу після матчу «Шахтаря» U-16 та «Карпат»,  грали «Шахтар» U-15  та запорізький «Металург». Тут також зафіксовано перемогу донеччан з рахунком – 2:1.

Таким  чином, завтра, 8 березня, у матчі за 3-4 місця зійдуться вихованці Віталія Пономарьова та Назара Савицького, а суперником буде ДЮСШ «Металург» із Запоріжжя. Почнеться ця гра за «бронзу» о 12 годині. А після неї, о 14 годині, відбудеться фінал, де гратимуть між собою 15-ти та 16-ти річні команди Академії футболу ФК «Шахтар».